2410
2553
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135903 بازدید | 19066 پست
😅😂😂😂😂😂😂منم از بوی مهر نم خورده خوشم میاد

من تاحالا مهرم خوردم شماها هم خورذین😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه اوه کارت سخت ترم شد که سینه های من که فقط و فقط بخاطر اون قرصای لعنتی بزرگ شدن ولی خوب بعدها به ...

همه که دنبال سینه  بزرگن شما بر عکسید 😂

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2720
😂😂😂😂😘😘😘😘قربونت برم خوبی از خودته 

خدا نکن خوبی و از شما یاد گرفتیم 💕

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من تاحالا مهرم خوردم شماها هم خورذین😐

من نه ولی پسرم نصف مهرای خونمونا خورده همه شون جای دندوناش هست تا گمش میکنم میدونم سر کشو مهراس😂

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2714
😍😍😍👌👌👌معرکه اس 

😍😍

من خیلی ساله داشتم والا چشم و دلم سیر شده 😂😂

منم خیلی بزرگ بودن ولی تو این یکماهه که رژیم گرفتم تقریبا یه سایز کوچیک شدن

من نه ولی پسرم نصف مهرای خونمونا خورده همه شون جای دندوناش هست تا گمش میکنم میدونم سر کشو مهراس😂

عزیزم شنیدم‌بچه هایی ک میل ب خوردن مهر دارن ممکنه کم خونی داشته باشن پیگیری کن 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
😂😂😂عزیزم 😍😍😍

روم نمیشه مهمون میاد میخواد نماز بخونه بهش مهر بدم تر جیح میدم فک کنن نماز نمیخونم😅😅😅😂😂😂😂

2706