2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135933 بازدید | 19066 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه همینه من اون موقع چاق بودم همه میگفتن وای چه چاقی الان وای چقدر لاغر شدی 😑😑😑 خانواده شوهر ...

😂 😂 😂 مردم معلوم نیست چند چندن همش باید ی گیری ب یکی بدن 

والا تو رونم جمع بهتر شکم پهلو مال من همه جا پخش میش مخصوصا رون شکم پهلو 

ای وایی بریز بپاشش خیلی بد خب قبل اینک چیزی بخورن یچیزی پهن کنن ک بزیزه روی اون بعد اونو بتکون یجا ما اینکارو میکنیم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731
آخ گفتی بخدا اصلا از صبح هنگما 

ینی جوری شده اگ یکی کره بخور باید بهش گفت واییی شما کره میخورین چ پولدارین خوشبحالتون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای نمیدونم نفخ ورم چیه معدم و شکمم خیلی بزرگ شده 

شایدم چاق شدم اصن یچیز میگم یچیز میشنویااا ی دو سه روز اینجوری شدم بنظرتون چیه؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
منم برم عطاری بگم یه زهرماری بده که بشه دمش کرد و لاغر کنه و تلخ نباشه😑 دیگه حالم از چای سبز بهم م ...

حالا من اون روز رفته بودم عطاری دخوره در قوطی چای سبزو باز کرد میگفت وای عاشق بوشم و من 🤢🤢🤢🤢🤢

سلام اینم کالری امروز من البته یکم زیاد شد اخه استرس داشتم جواب ازمایش خون کرونا شوهرم مثبتم میشه دعا کنید جواب ازمایش اصلی منفی باشخ اخه ما یه بچه دوساله تو خونه داریم اگه مثبت باشه هر سه نفرمون گرفتیم😷😷😭😭😭

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2738
وای سپیده جون😑 من مامان بابامو چیکار کنم اینقدر هی میگن الان خوبی چرا لاغر تر شی و این حرفا الان ...

خوب الان به یه ترفند احتیاج دارم اول اینکه تو همون مقدار غذارو بریز که میریزی ولی انقدر طولانیش کن انقدر کشش بده که بعد از اونا غذاتو تموم کنی 

بعدش دیگه اصلا جلوشون نگو رژیمی و این حرفا 

مجبوریم چیکار کنیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😂 😂 😂 مردم معلوم نیست چند چندن همش باید ی گیری ب یکی بدن  والا تو رونم جمع بهتر شکم پهلو ما ...

اره دیگه اگه بخوای طبق خواسته ی دیگران زندگی کنی که زندگی نمیکنی اصلا 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من اینکارو میکنم شاید باورت نشه من روفرشی روی فرش انداختم یه دونه روفرشی روی روفرشی 😂😂😂😂ولی بازم بعد از اینکه خوردن باید جارو کنم انگار سوراخ دارن 😒😒😒

ینی جوری شده اگ یکی کره بخور باید بهش گفت واییی شما کره میخورین چ پولدارین خوشبحالتون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ...

تازه یارانشونم قطع میشه 😂😂😂

شوک معده اس 

چون لاغر شدی الان معدت زیاد که میخوری بیشتر تو چشمه 

سلام اینم کالری امروز من البته یکم زیاد شد اخه استرس داشتم جواب ازمایش خون کرونا شوهرم مثبتم میشه دع ...

سلام عزیزم خوبه دیگه کجاش بالاس 

هیچی نیست نگران نباش بلا به دوره انشاالله 

اینجا کجاست 😶😶😶

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
خوب الان به یه ترفند احتیاج دارم اول اینکه تو همون مقدار غذارو بریز که میریزی ولی انقدر طولانیش کن ا ...

خی من هرجی بریزم همه یمبینن دیگ 

هیشکی درک نمیکن من این هنه یان قرصا میخورم بازم خوب نشدم 100 کیلو باورت میش سپیده جون چند افته پیش بخاطر قرص 5 سانت ب دور سینه هام اضافه شده بود 😊😬😬😬😬😬

2706