2726
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135917 بازدید | 19066 پست
وای نگو ترسناکه  شکم من داغانه ها شل و ولللل و پر از خط و خطوط  ولی میترسم برم عمل من & ...

نه بابا چ ترسی از اقوام ما اخیرا رفتن ماااه شده هیکلشون ۹ ونیم ملیونم دادن مامانمم میخواد بره

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

وااااای منم میترسمبرم رو ترازو وزن کم نکرده بااشم.این هفتاد طلسم شده من برم دهه شصت😥فقط سایز کم میکنم😕

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا چ ترسی از اقوام ما اخیرا رفتن ماااه شده هیکلشون ۹ ونیم ملیونم دادن مامانمم میخواد بره

پیش کی رفتن ؟ اسم دکترشونو می دونی؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
اونام کالریشون خ بالاس اه میگم نون جو زیره ای بگیریم اینسری 

ولی سیر کنندگی شون احساس میکنم بیشتره

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
من یک ونیم ماهه تو رژیمم دوتا نون کامل نخوردم تو این یک ونیم ماه

وای تبریک میگم بهت عالیه من قبلا دو تا نون لواش کامل یا یدونه بر بری کامل و ... فقط برا صبحانه میخوردم الان کردم‌نصف نون لواش یا دو تا نون تست یا یک چهارم یه بر بری   

وزن قبل از شروع رژیم ۸۶.۷ وزن هدف ۶۵
ولی سیر کنندگی شون احساس میکنم بیشتره

بله البته که اینطوره منم باید برم بگیرم فردا یه اکمک جو گرفته بودم همونحا برام برش زدن سه روزه تمومش کردم خجالت اوره واقعا 

وزن قبل از شروع رژیم ۸۶.۷ وزن هدف ۶۵

[QUOTE=149220740]بله البته که اینطوره منم باید برم بگیرم فردا یه اکمک جو گرفته بودم همونحا برام برش زدن سه روزه تمومش ...[/QUOTE😄😄نه دیگه اینجور 😄من یه بسته میگیرم میزارم یخچال واسه دو هفته😄

وای تبریک میگم بهت عالیه من قبلا دو تا نون لواش کامل یا یدونه بر بری کامل و ... فقط برا صبحانه میخور ...

مثل خودم بودی که😑😑😑

قربونت برمممم....ببین عزیزم حذف کردن نون فقط دوروز اولش مکافاته از روز سوم کاااااملا عادت میکنی

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

سلام به دوستای خوبم. قبل از این که گزارشمو بدم بگم که از این به بعد نمیخوام اسم خوردنی ها رو بنویسم. دلایلمم واضحه ولی نمیگم که خدای ناکرده بقیه حس نکنن دارم تعیین تکلیف می کنم یا بهشون عذاب وجدان میدم چرا اونا می نویسن. به جاش شنبه به شنبه عکس خودمو رو ترازو میذارم.  

فقط یکسری کلیاتو مینویسم مثلا از گزارش امروزم فقط 240 کالری مربوط به کربوهیدراته. موارد مربوط به نمکم رعایت کردم.

صبحانه 150

ناهار 150

شام درست نمیدونم حدود 550

میان وعده 95

پیاده روی 1 ساعت و ربع.

جمع کالری 945

یه سوال دارم  من امروز رفتم رو ترازو و جالبه با این کالریای بالا (۱۵۰۰) تو این دو سه روز ۶۰۰ ه ...

ببین اگه کالریتو مجاز ببندی هرچقدرم سرعتی بره پایین مطمئن باش سرعتی برنمیگرده مگه اینکه ورزشت زیاد باشه اگه ورزشت و فعالیتت زیاده کمش کن 

ببین سپید اگ عاقل باشی میری جراحی زیبایی میکنی شیکم و هرجات که شله رو جراحی میکنن صاف میشه ب هیچکسم ...

😄😄😄😄دختر من برای سزارین رفتم انقدر کولی بازی درآوردم وسط کار خواب اور بهم زدن وصیت نامه نوشتم فکر کن 

بعد میدونی چیه هم اینکه پول واسه این کارا نمیدن همینکه ار همینی که هستم راضیم اونایی هم که ناراضین گور باباشون 😂😂😂

2706