2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
سلام شبتون‌به خیر خوشتیپای عزیز یکی دو روزه گیر درست کردن کمپوت و میوه خشک و مربا هستم‌ ناخنکم‌زیاد ...

سلام علیکم 

والا اونایی که تو درست میکنی من فقط خوندم انگیزمو از دست دادم چه برسه به خودت که پهلوتن 

از فردا ببند این ناخونک زدنو شروع جدی داشته باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومای عزیز. این من و گزارشم.

یکبار خواستیم مصرف نمکو محدود کنیم بچه ها تن ماهی خواستن! خودمم متاسفانه دوست دارم.

صبحانه نون و پنیر همیشگی 180

ناهار تن ماهی و سالاد 180

شام 3 قاشق شوید پلو باز با تن ماهی فکر کنم 250 یا 300 تا بشه (چون برنج نمیخورم معمولا کالریشو درست نمیدونم)

میان وعده موز و دوتا شلیل و یکم کشمش و دوتا خرما (110+130+60+50)

دو لیتر آبم بیشتر خوردم

تحرک هیچی

جمع کالری 1010

2731
جانم 

عزیزم اول برنامه مانکن یا کرفس و نصب کن و از فردا شروع کن کالری غذاهایی که میخوری و حساب کن و هرشب گزارش بزار توی تاپیک و بگو که جمعش چقدر شد  شنبه هم قد و وزنتو اعلام کن که توی لیست ثبت بشه اسمت  صفحه اول این تاپیک قوانین و بخون گلم سوالی بود بپرس ازم 

2738
سلام سپیده جون صبح بخیر متاسفانه دو روزه نمیتونم گزارش بدم ولی مواظب کالریم هستم فقط چون وقت نمیشه ...

سلام عزیز دلم صبحت بخیر 

همین که حواست هست خودش کافیه عزیز جان 😘😘😘

سلام دوستان همیشه همراهم 😍😍😍 من دیشب به خاطر مشغله‌های خیلی زیاد نتونستم بیام گزارش بدم الان میگم دیروز جاتون خالی پیتزا درست کردم کالری دیروزم ۱۲۰۰بود،،،هر روز صبح با دمنوش زنجبیل ولیمو شروع می کنم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

اینم عکس خودم که شبا با دوچرخه ورزش می کنم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
سلام دخترای زیبا صبحتون بخیر  امروز روز خیلی خوبیه برای هممون 😍😍😍😍

صبح بخیرجگرررر😘😘😘😘💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

سلام دوستان همیشه همراهم 😍😍😍 من دیشب به خاطر مشغله‌های خیلی زیاد نتونستم بیام گزارش بدم الان میگم ...

یک چیز زیاده آب  لیموه زیادی خوب نی زنجبیل زیادی هم برای قلب خوب نیست عزیز دلم  یکم کمتر بریز نو ش جونت 

2706