عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135917 بازدید | 19066 پست
سلام دوست مهربون،فدات شم  رفتیم خونه معامله کردیم اینقد استرس داشتیم چون یهویی بود وقتی آمدیم ا ...

بسلامتی و دل خوش انشاالله تو اون خونه بهترینا براتون رقم بخوره 

اگه همینجوری پایین ببندی بعدش دیگه بدنت عادت میکنه اونوقت از اون کالری باید پایینتر ببندی فکر کن الان مثلا هی ۷۰۰ میبندی روزای بعد باید ۴۰۰ ببندی که کاهش داشته باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خیلی خوبه ببین شوهر من فکر کن روزی ۱۰ تا ۱۱استکان یا لیوان چایی میخورد فقطم بابت قند  قند ...

حالا شوهر من عشق نباته بخاطر نبات چایی میخوره الان یه مدته نبات نمیخرم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2728
چی بخورم تا شب. تا حالا فست نگرفتم

سعی کن نون و برنج نخوری که کالریت بره بالا 

سیب زمینی آبپز تخم مرغ آبپز سینه مرغ پخته سالاد عدس پخته غذاهای پخته و ابپز کالریشون پایینه و سیر کنندگی بالا دارن 

سلام عزززیزممم خوبی صبحت بخیر  نفس جون گزارش الکی میزنن برامون 😐😐واسه اون قفل کردیم

بترکن مگه مرض دارن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
بسلامتی و دل خوش انشاالله تو اون خونه بهترینا براتون رقم بخوره  اگه همینجوری پایین ببندی بعدش ...

مرسی عزیزم همچنین واسه شما 😍😍

اره درست میگی سعی میکنم امروز بالا ببندم لازانیا درست میکنم آخ جووووون 😀😊

2706