2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135933 بازدید | 19066 پست

بچه ها لطف کمید درمورد حلقه منو کمک کنید فقط دوروز میزنم بعدش ازدرد میخوام بمیرم برای همین رها میکنم چیکار کنم برای ادامه؟!!!!

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

.

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نمیدونه یه الو چند کالری  داره 

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
@zohre1993    عزیزم این برنامه ای که گفتی رو نصب کردم 9دقیقه ورزش کردم طبق اون چیزی که گ ...

عه چه زود شروع کردی😅😅

حس میکنم کالری سوزونده رو زیاد میگه

اون کالری رو بهش توجه نکن، اضافه نکنی به کالری روزانت

2728
بچه ها لطف کمید درمورد حلقه منو کمک کنید فقط دوروز میزنم بعدش ازدرد میخوام بمیرم برای همین رها میکنم ...

عزیزم برای منم همین بود حتی بدنم کبود شد 

بذار جاش یکم خوب شد باز بزن تا عادت کنی

2738
من سزارین کردم البته دخترم الان ۳ ساله ست درازنشست واسم مشکل ایجاد نکنه؟؟؟

فکر نکنم مشکلی داشته باشه

3سال پیش بوده 

اتفاقا میگن باید سریع ورزش رو شروع کنی تا شکم جمع بشه

2706