2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام زهره جون شب بخیر،میخواستم بهتون بگم من تو این چند روز نزدیک یک کیلو کم کردم 😎

سلام عزیزم

تبریک میگم😍

تازه بیشتر هم کم میکنی

فقط همینطوری همراه ما ادامه بده👌👌

سلام  نوش جونت انرژیت عالیه

شما مربی باشگاه هستید؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2728
سلام  نوش جونت انرژیت عالیه

ممنون از شما هر موقع میخواام بخورم اینجا یادم میاد میزارمش زمین.امروزم کلی انرژی گرفتم همه بهم گفتن چقدر لاغر شدی😍کلی کیف کردم بیشتر انگیزه گرفتم

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
سلام عزیزم تبریک میگم😍 تازه بیشتر هم کم میکنی فقط همینطوری همراه ما ادامه بده👌👌

میشه چند تا مواد غذایی کم کالری و مقوی بهم معرفی کنید؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
الان نصب کردم کالریمو زده ۱۹۹۹ ...بنظرتون درسته؟؟

کالری تثبیتت رو از این سایت حساب کن

https://tdeecalculator.net/

دقیقتره

روزهای معمولیت رو یا کالری تثبیت خودت رو استفاده کن یا مثل ما تا 1200تا استفاده کن

باز هرجور راحتی

2738
کالری تثبیت 2000 کالری خطی 1600 برای لاغری ماهی دو کیلو

خوب بالای نمودار خطی تنظیم دستی داره (کاهش کالری روزانه) من روی ۸۳۰ تعیین کردم توی روزها برام تقسیم کرد که شما باید بیشتر تعیین کنی به خاطر شیر دهی و کاهش بیشتری توی ماه داشته باشی دو کیلو کاهش درماه که مشخصه انقدر نشون میده 

کالری تثبیتت رو از این سایت حساب کن https://tdeecalculator.net/ دقیقتره روزهای معمولیت رو یا کا ...

میگم شاید چون دوران شیردهی هستم کالریمو زیاد زده

اگه بشه میخوام کالریمو ۱۰۰۰ بزنم ..اخه دخترم یه سالشه کنار شیر غذا هم‌میخوره ماشالله

خوب بالای نمودار خطی تنظیم دستی داره (کاهش کالری روزانه) من روی ۸۳۰ تعیین کردم توی روزها برام تقسیم ...

به ماهی دو کیلو هم راضیم😄

اخه شکمو ام😄

میشه چند تا مواد غذایی کم کالری و مقوی بهم معرفی کنید؟

ببینید بعضی اسموتی ها خیلی مقوی هستن

اون پیجهایی که گفتم رو دیدید؟ اونجا خیلی وعده های خوبی هست

به من قهوه اسپرسو خیلی انرژی میده کالریشم خیلی کمه

بادوم درختی هم خیلی خوبه روزی 5تا

خرما هم عالیه 

کره بادوم زمینی اصلا کم کالری نیست ولی خیلی مقویه یکمش ایرادی نداره 

شکلات تلخ جلوی گرسنگی رو میگیره

عسل هم خوبه

باز یادم بیاد میگم بهتون

اینا رو هم جاهای دیگه خوندم و خودم استفاده کردم میگم ممکنه برای هرکس فرق کنه

من خودم اوایلش اصلا نمیتونستم قهوه بخورم

میگم شاید چون دوران شیردهی هستم کالریمو زیاد زده اگه بشه میخوام کالریمو ۱۰۰۰ بزنم ..اخه دخترم یه سا ...

هر روز هزار خیلی کمه

شما همون رو استفاده کن جاش فعالیتت رو زیاد کن

2706