2726
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135917 بازدید | 19066 پست
آهان نه دیگه دوباره۲۰۰تای دیگه وارد نمیکنم که،درکل من با ورزش و غذا ،با هردو،کالری روزانم رو مثلا در ...

اشتباه میکنی 

ببین وقتی هر روز یه میزان کالری مصرف کنی بدنت عادت میکنه و دچار استپ وزن میشی باید متغیر ببندی یه جورایی انگار چربیات گول بخورن اگه استپ وزن بشی اونوقت مجبوری از ۵۰۰ کمتر مصرف کنی که دوباره کاهش داشته باشی یا مثلا روزی یه ساعت ورزش میکنی بکنیش روزی دو ساعت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه میکنی  ببین وقتی هر روز یه میزان کالری مصرف کنی بدنت عادت میکنه و دچار استپ وزن میشی با ...

آره برا اون استپه هم دو روز فست دارم که شوک وارد کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2728
آره برا اون استپه هم دو روز فست دارم که شوک وارد کنم

خوب مگه مجبوری 🤣🤣

یعنی هی استپ میکنی هی رژیم شوک میگیری 

خوب ببین بعد از یه مدت بدنت به اونم عادت میکنه 

من از همه اینا تجربه دارم که میگما 

هر رژیمی بگی گرفتم هرکاری بگی کردم یه جاش گند زده رفته شده 

رژیم بگیرید خیلی راحت میتونید ب وزن ایده آلتون برسید 

من خودم جواب گرفتم عالی بود و وزنمم ثابت شده

https://my.limoome.com/campaign?ref=0V64cSBBf7PfGWFqNMpWgfaH                    این لینک ورود به سرویس ویژه رژیم‌درمانی لیمومی هست که ازش رژیم می‌گیرم، واردش بشین و با خیال راحت ثبت‌نام کنین...👌(هر سوالی هم درموردش داشتین میتونین توی اینستاگرامشون (@limoo.me) بپرسین ☺️)

خوب مگه مجبوری 🤣🤣 یعنی هی استپ میکنی هی رژیم شوک میگیری  خوب ببین بعد از یه مدت بدنت به اون ...

ببین مثلا این مال چند روزمه همشم باهم برابر نیس،مقدار انرژی مد نظر من۱۰۰۰کالری در روزه،روزایی که کمتره بیشتر فعالیت داشتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خوب مگه مجبوری 🤣🤣 یعنی هی استپ میکنی هی رژیم شوک میگیری  خوب ببین بعد از یه مدت بدنت به اون ...

عزیزم رژیم لیم می بگیر عالیه نیاری نیس خودتو سختی بدی

یه گروه پزشکیه مطابق طبع و مزاج بدن من خودم جواب گرفتم ازش

https://my.limoome.com/campaign?ref=0V64cSBBf7PfGWFqNMpWgfaH                    این لینک ورود به سرویس ویژه رژیم‌درمانی لیمومی هست که ازش رژیم می‌گیرم، واردش بشین و با خیال راحت ثبت‌نام کنین...👌(هر سوالی هم درموردش داشتین میتونین توی اینستاگرامشون (@limoo.me) بپرسین ☺️)

ببین مثلا این مال چند روزمه همشم باهم برابر نیس،مقدار انرژی مد نظر من۱۰۰۰کالری در روزه،روزایی که کمت ...

آها من فکر کردم میگی هر روز ۵۰۰ میبندی 

خوبه دیگه متغیره 

قد و وزنت چقدره؟؟

چند وقته رژیم میگیری 

2706