2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام استارتر عزیز ممنون از تاپیکت من قبلا تو یه گروه که از بچه های سایت بودن رژیم گرفتم خیلی خوب کم کردم 

الانم من میگم یه گروه تویه واتساپ بزن جمعیت هم بیشتر از ۲۰ نفر نشه مدیریتش اسون تره تا این که تو سایت باشیم.اگه درخواستمو دوس داشتی منم تویه گروه بزار ممنون

میشه یه صلوات مهمونم کنی🙏😍
2738

منم دوس دارم باشم ولی ترازو ندارم ک هر هفته وزن اعلام کنم😣

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
سلام عزیزم چه تایپک خوبی  من کالری شمار مانکن دارم تا ۱.۱۴۰۰ مسخوام ۱۹ کیلو کم کنم هدف اول ۱۰ ...

عزیزم فرق نمیکنه تو چه زمانی چه چیزی بخوری، تو برای هرروز به ذخیره ای داری حالا دست خودته که اونو چه زمانی استفاده کنی، اینکه میگن غذاهای سنگین رو آخر شب نخورید تا هضمش آسونتر باشه 

شما اگر با روش ما پیش بیاید و نتونم کم میشه، من خودم با همین روش فست گرفتن میتونم وزن کم کنم و نتیجه خوبی دیدم، اگر شما هم میتونید خوش اومدید

منم هستم قد ۱۶۵ وزن ۸۸🙄 من از شنبه شروع میکنم  کالری نمیشمارم کم میخورم روزی یه ساعتم میرقصم

این روش شماست و هر طور راحتید همونطور کم کنید، ولی اگر نمی‌تونید طبق تاپیک پیش برید من شرمنده تونم، ما میخوایم با هم باشیم و طبق برنامه پیش بریم و بهم انگیزه بدیم

اگر میتونید با ما باشید که خیلیم عالی

2706