2733
2734
عنوان

ازدواج با دوس پسر

470 بازدید | 42 پست

بچه ها من چهارساله با یه پسری دوستم 

خداییش خیلی پسر خوبیه از هرنظر

مشکل مالی داره ک الان مشکل همه هست

ولی هیچوقت لنگ پول نیستا 

همیشه گلیم خودشو از اب کشیده بیرون

خانوادم میشناسنش

البته بابام نمیدونه باهاش دوستما

میکشتم 

ولی خانواده اون همشون میدونن با منه و همه هم میگن برو خاستگاریش چرا نمیری و این حرفا

خودش میگه من قصدازدواج ندارم اینم بگم که24سالشه

من20

این چن روزه همش خبر ازدواج دوستام با دوس پسراشونو شنیدم

اصن حس حسادت دارم 

حس ناراحتی دارم

یجوریم

شماهم تاحالا اینجوری شدید خیلی بده

احساس میکنم از لحاظ روحی خیلی داغون شدم که اخه مگه من چمه که نمیتونم مث دوستام ازدواج کنم با اونی که دوستش دارم تازه چهارسالم هستتت😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی خلی دل ب کسی بستی ک قصد ازدواج باهات نداره

اخه چیکارکنم دوسش دارم واقعا دل کندن ازش سخته برام

برا اونم سخته چن بار تاحالا که گفتم وقتی قرارنیس بهم برسیم بهتره تموم شه 

کات کردیم اما فرداش خودش اومده پیام داده زنگ زده که دلم واست تنگ شده برگرد و اینچیزا

2738
اخه چیکارکنم دوسش دارم واقعا دل کندن ازش سخته برام برا اونم سخته چن بار تاحالا که گفتم وقتی قرارنیس ...

هرچه بیشتر توی این رابطه بمونی جداییت سختتره

اونم وابستس اگ میخواستت ک تکلیفتو مشخص میکرد زندگیهااا 

نه اون میخوادت نه بابات میدونه😐😐😐😐 لطفاواسه خودت ارزش قائل باش

اخه بابام نمیدونه دوس پسر دارم 

بدونه که کشته منو

اونم میخوادا ولی میگه من قصد ازدواج ندارم فعلا از خودم نمیبینم الان که بخوام ازدواج کنم

ببین من ۵سال با کسی بودم از ۱زاخرای ۱۵سللگیم خیلی خوب بودیم اونم پسرخوب کاری خانوادش منو میشناختن بیرون میرفتیم و کلا قصد ازدواج داشتیم اماااااا هیچ وقت وابستش نشدم ینی دوسش داشتما ولی خودمو نکشتم براش فقطم بااون بودم ولی همیشه ازخدا میخواستم بعترین ایندرو برام رقم بزنه ک زد بعدازاین همه سال ب مشکل برخوردیم و خواهرش دخالت کرد اصلا رابطمون سردشد تااینکه خاستگار برام اومد و من جواب مثبت دادم و بااون کاملا قطع کردم چون من معتقدم ادم یبار زتدگی میکنه پس نیازنیس خودتو بکشی برا ی نفر شاید قسمتت نیست توسرنوشت هرکس یکیه و الان من نزدیک ۶ماهه سرخونه زندگیمم و پارسال عقد کردم و اونطرفم رف دتبال زندگیش امیدوارم بهترینا نصیبت بشه

منم با شوهرم دوست بودم.اون از ازدواج با من راضیه اما من نه.ترجیحا اگه خاستگار مناسب داری با اون ازدو ...

اره خاستگار دارم اما اجازه نمیدم بیان خونه

مامانمم میگه بذار بیان تا پسره بفهمه خاستگارداری الکی نیستی

ولی من دلم راضی نیست کسی بیاد

چرا راضی نیستی عزیزم 

2706