2726

هییی من 110 کیلو شدم تو بارداری  قبل بارداریم 65 بودم 😞

الان شدم 79

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برا اولی از نمودرار اونقد رفتم بالاتر هر روز دکتر و ازمایش ولی سالم بودم...کل وزن بارداری بعلاوه ۸ ۹ کیلو از وزن اصلیمو در دوران شیردهی از دست دادم.ولی بعد شیر دهی دوبار اون کمبود وزن برگشت...النم ۳۶ هفته م ۹۰کیلو شدم...بیشترش ورمه...و مطمعنم میخابه...نترس

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
نگران نباش.فکر کنم سبزیجات زیاد میخورین

نه والا سبزیجات نمیخورم اشتهام کم شده کلا قبل بارداری درد به در دنبال رژیم بودم وزن کم کنم فکر میکردم بارداربشم عین توپ قلقلی بشم ولی انگار برعکس شد فعلا وزن زیاد نکردم میخام برم ماه هفتم 

نه والا سبزیجات نمیخورم اشتهام کم شده کلا قبل بارداری درد به در دنبال رژیم بودم وزن کم کنم فکر میکرد ...

بهتر بابا از دیروز تاحالا که بهم گفته فکرمو درگیر کرده.نمیدونم چرا برعکس همش ضعف میکنم دلم غذا میخاد.بچه نیم وجبی همش گرسنشه  فکر کنم شما باید مولتی ویتامین مصرف کنی اشتهات باز بشه.خدانکرده بعدها شیرت کم میشه عزیزم پس سعی کن چیزای مفید بخوری 

بهتر بابا از دیروز تاحالا که بهم گفته فکرمو درگیر کرده.نمیدونم چرا برعکس همش ضعف میکنم دلم غذا میخاد ...

باورت میشه عزیزم قبل بارداری مثلا توی فیلم یه خوراکی نشون میداد من هوس میکردم شوهرم همش میگفت تو بارداربشی من بدبخت میشم اینقدر ویار خوراکی کنی ولی الان اصلا هیچی دلم نمیخواد خداروشکر وزن دخملم خیلی خوب بود توی انومالی خودم دارم لاغر میشم به وزن بچه اضافه میشه توام برنج و ماکارونی کلا نشاسته چیزای شیرین کم بخور نمیخاد رژیم بگیری خالم ۲۵ کیلو اضافه کرد بارداری بعد زایمان از اولشم مانکن تر شد

2706