2737
2734
عنوان

با مامانم دعوام شد زد منو

3306 بازدید | 37 پست

دوست ندارم بگم سر چی دعوا میکردم الان دارم دیونه میشم من دعوا راه ننداختم سر ی چیز کوچیک منو زد سر مد و لباس لباس که من میخواستم بپوشم گفت واسه مهمانی لباس تنگ نبود خیلی گشادم بود ی سارافن تا سر زانو با ی مانتو جلو بازبود میخواستم برای توی پارک بپوشم که لج کردم گفتم نمیام اونم لباس ها شو در آورد بعد مامانم به بابام گفت که بریم بابام گفت دوباره لباس نمی پوشم 

خالم اینا میخوان فردا بیان خونمون اگع بفهمن با مامانم دعوا کردم باید منتظر موج دوم دعوا باشم ناهار شام فردا که کلا بامنه فردا خالم میان اینو خودم میدونم چون داره خالم میاد همیشه من غذا درست میکنم فقط بگین چکار کنم مامانم فردا ناراحت نباشه با اینکه میدو نم با هم ی هفته قهریم 

بعد مامانم به من راز هاتو به دوستات نگو آخه مادر من تو با من مثل دوستام رفتار میکنی که من تو بگم 

کدوم دوستی این کارا رو میکنه ؟؟؟؟

به جای اینکه دوستانه حرف بزنه دلایل بگه منو میزنع

خالم واقعا مادره چون همش با دختر درد دل میکنن یا خالم با مانم همش حرف میزنه درد دل میکنن من اگع خواهر داشتم خیییلی خوب بود 

من همش سفره دلمو برای دیگران باز میکنم چون میدونم اگه به خالمم بگم میزاره کف دست مامانم الانم به صورت ناشناس دارم درد دل میکنم برای شما دیگه خسته کسی رو ندارم که بهش این رازای دوران کرونا روبگم چون الان دیگه دوستام نمبینم لطفا برای دختراتون خواهر باشید نه مادر وقتی ی خواهر دعوا میکنه بهتر یاد آدم میمونه تا ی مادر 

نباید ی دختر 17 ساله رو میزد 

دارم گریه میکنم و برای شما مینویسم بچه که بودم با ،بابام درد دل میکردم ولی خییییییلی چیزا رو نمیشه به بابا گفت 😢😢

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما خیلی رو اعصابش رژه رفتی !!!

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2738
مامان منم امروز گفت یکم دیگه جلو چشمم باشی میزنمت به خدا 🙄

خوبه تورو نزده خدارو شکر داداشم با نامزدش نبوش واگر نه این ور اور چه داستان هایی می بافت

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
راس میگه حرف دلتو به دوستات نزن این مادرته که تا اخر عمر پشتته نه دوستات شوهرم بهم میگف با فلان دوست ...

به دختر خاله خرمم بگم میگه به مامانش اونم به مامانم 

خوبه تورو نزده خدارو شکر داداشم با نامزدش نبوش واگر نه این ور اور چه داستان هایی می بافت

بمن کاری نکردم اخه 🤷‍♀️

میخواستم دستای پسرخالمو الکل بزنم چه جیغ دادی کرد هدفون منم شکوند بعدش مامانم اینو گفت

عزیزممم من پونزده سالمه خیییلیی درکت میکنم تا کلاس سشیشم مامانم مث چی میزد منو ولی الان زورم بهش میرسه نمیزارم تو هم جلوش در بیا کسی که بچه کتک بزنه مریض روانیه الکیه همش ک میگن مادر هیچی تو دلش نیست خیلیم هست

وای عزیزم غصه نخور من هم گاهی دخترمو میزنم هجده سالشه ولی همیشه دوستس دارم هیچ مادری بد دخترشو نمیخاد دختر من میاد بعد کتک دست میندازه گردنم و منو میبوسه حتی اگه من الکی زده باشمش و منم میبخشم و دوباره دوست میشیم اصلا قهر نداریم

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2706