2737
2734

بچه ها شوهرم خیلی اخلاقای بدی داره،بدترینش اینه که دست بزن داره،موقع عادی خیلی مهربونه،ولی وقتی عصبی میشه دیگه نمیفهمه چیکارمیکنه،یه باردندونموشکونده،یه بارسرمو،ایندفعه ام کمرمو داغون کرده،دفه ی آخرمیخواستم ازش شکایت کنم،نه سال این حرفارو تودلم نگه داشتم،ولی ایندفه پیام دادم به داداشش همه چیو گفتم،گفتم دفه ی بعداگه دستش روم بلندشه انقدجیغ میزنم همه همسایه ها بفهمن،آبروش بره،خیلی ازداداشش حساب میبره،گفتم شایدبه حرف اون گوش کنه اخلاقشو درست کنه،الان برادرشوهرم پیاممو سین کرده ولی جواب نداده،نمیدونم بدش اومده ازحرفم یا بخاطر ترس ازخانومش جواب نداده،آخه جاریم خیلی حساسه،فردای اون روزی که بهش پیام دادم شوهرمو دیده بودوباهم حرف زده بودن،ولی شوهرم نگفت چی بهم گفتن،آخه بهش گفتم به شوهرم نگوکه من پیام دادم،گفتم بگوصدای دعوامونوشنیدی،بعدکه شوهرم اومد بالاخیلی مهربون شده بود،همش قربون صدقم میرفت،چندروزه اخلاقش همینجوری خوبه،نمیدونم بهش گفته یانه،دیگه ام روم نمیشه ازش بپرسم چون جوابمونداده،ببخشید طولانی شد،خواستم همشوتویه پست بگم.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اینکه برا تو خوب شده 

چرا پشیمونی؟؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2728

نخاسته جوابتو بده تا روتون بهم دیگه باز نشه

با شوهرت حرف زده ب همون خاطر سر عقل اومده

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2738
2706