2726
عنوان

ابروهام اینطوری خوبه؟؟؟

558 بازدید | 37 پست

گفتم میخوام برم هاشور ابروهام دمش پایینه و تو چشمامه کلا خودم زیرشو برداشتم کوتاه هم شد چون دمش کلن افتاده بود الان با مداد اونطوری ک دوسدارم کشیدم بگید اینطور خوبه هاشور بزنه ....سبزه هم هستم میدونم خود ارایشگر نگا به صورت میکنه اما من کوتاه پهن دوسدارم شمام تجربیاتتون رو بگید من خواهرتون کمکم کنید درست انتخاب کنم الان عکس میذارم بیایید همه...لطفا نگید ک ناهماهنگه یا کجه  خودم الان کشیدم با مداد هول هولی

۸۰ساعت بگیم

کو کو؟؟😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کمکم کنید پشیمون نشم

بزار خو

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

اوصولا باید از رو اومدن نیومدن به چشم بگیم خوبه یا ن

کاش چشاتو کات نمیکردی

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

بستگی به حالت چشم هاتم داره

مثلا چشم درشت یه جور مدل بهش میخوره 

چشم بادمی یه جورد مدل

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

به نظر من دوتا ابرو داشته باشی خودت می ارزه با تاتو

ابروهاتو تقویت کن

من به شدت مخالف تاتو هستم

چون پشیمونی میارع

زیبایی تو سادگیع

ببخشید نظرم بود

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2706