2733
2734
عنوان

چرا با بورس خودتونو بدبخت میکنید

710 بازدید | 36 پست

دقیقا چی میخرید سهام کدوم شرکتارو شرکتای ورشکسته که حقوق کارگراشونم ندارن بدن

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فعلا ک همه حسابی دارن از بورس سود میکنن 

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738

بورس قماره هرچقدرم زرنگ باشی ازتو زرنگترشم هست نبین یه عده میگن ما ۲۰ میلیونمون شد یه میلیارد اینا سردسته ان 

دایی من ۵۰ میلیون گذاشت تو بورس دوسالم کلی پول خرج کرد رفت کلاساش و کتابشو خرید بعد چند ما پولش شده بود ۷ میلیون رسما کم مونده بود سکته کنه اونم ۸ سال پیشاااا الان که بورس واقعا ریسکه

امروز یه فیلم دیدم

فاجعه بود

نمیدونم کجابود ولی براهمین بورس واینابود

مردم چقدر وحشتناک ازپله ها هموهول میدادن وپایین میومدن 

اینا به چی میخواستن برسن؟هرکی زودتربرسه بهتره؟

من کلا درموردبورس هیییییچی نمیدونم

کلا بورس در ایران باعث شده اقتصاد بپوکه .اونی که سود میکنه هم باید بدونه که به قیمت اقتصاد داغون شده داره مقطعی سود میکنه

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
من ک خیلی مشکوکم ب این بورس سابقه نداشته چیزی بیارن وسط ک برای ملت سود داشته باشه همیشه پول ما رو ب ...

خواب دیدن واسمون.خواب.

مردم بدبخت کجا از بورس سردرمیارن ک یهو تشویق کردن؟؟

فقط باید کاربلد و زرنگ باشی

یعنی بورس خوب نیست عزیزان. من تازه میخواستم واردش بشم

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2706