2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا...سوال منم هست. من دخترم بیست و دوماهشه پدرمو دراورده میگم یکی دیگه بیاد شاید همبازی شن ولم ک ...

من طبق تجربه اطرافیانم ب این نتیجه رسیدم زودتر بهتره.شیر میدی؟از نظر بدنی امادگی داری؟

من طبق تجربه اطرافیانم ب این نتیجه رسیدم زودتر بهتره.شیر میدی؟از نظر بدنی امادگی داری؟

من تقریبا بیسنگت روزه از شیر گرفتم...نه از نظر روحی داغونم از دستش...فقط میخام یه همبازی باشه باهم بازی کنن...بچم واقعا اذیت کنه

من دخترم یه سال و هشت ماهشه ددمی رو باردارم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من دخترم 6 ماهشه میخوام رژیم تعیین جنسیت بگیرم تا 3 ماه دیگه اقدام کنم و دوتا بچه میخوام کلا باهم بزرگ بشن 

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2706