2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به‌نام‌خدا

استقلال برای دختر تو ایران معنی نداره 

همیشه باید اقا بالاسر داشته باشی واگرنه حرف پشتته، برای همه کارات اجازه پدر و شوهر و.... لازمه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2456
به‌نام‌خدا استقلال برای دختر تو ایران معنی نداره  همیشه باید اقا بالاسر داشته باشی واگرنه حرف ...

مخالفم بشدت این حرف برا دختریه که تنبل باشه تو اجتماع نباشه دانشگاه نرفته باشه و روابط اجتماعی کم داشته باشه این همه دختر و خانوم های مستقل و سفت که با وجود این عقاید ک تو جامعه واقعیت داره و خیلیا میگن ولی بازم هستن 

مخالفم بشدت این حرف برا دختریه که تنبل باشه تو اجتماع نباشه دانشگاه نرفته باشه و روابط اجتماعی کم دا ...

عزیزم من تو جامعه هستم و دانشگاه رفتم و....ولی الان بدون اجازه پدر میتونم عقد کنم؟؟ یا برم سفر خارج یا خیلی چیزای دیگه.... نه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2714