2733
2734
عنوان

مادرشوهراتون چند وقت یه بار میاد خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبحالت کاش من جای تو بودم ما تو یه ساختمونیم تودلم مونده میخوام برم بیرون این مادرشوهرم و تو راه پله ها نبینم بیش از حد دخالت میکنه حالم ازش بهم میخوره ازش فراری ام 

2738
مادر بی تفاوت چیه ،،،چرا قضاوت میکنی  بچه اش رو بزرگ کرده سرو سامون داده دیگه ،،،،،، اگه هررو ...

نه منم اتفاقا کار به کسی ندارم ولی رلم یکم رفت وامد میخاد .ادم نیاز داره خوب. 

مادر شوهر من وقتی بهش میگی بیا یه جوری میگ نه نه من خونه خودم راحتم بهم بر میخوره

عزیزم به دل نگیر مادر من هم همین طوره خونه هیچ کس نمیره خونه منم سالی یه بار به زور میاد وما عادت کردیم چون واقعا تو خونه خودش راحت تره  چون مادرشوهرته بدت اومده اگه مثل من مادرت اینطور بود مطمعن باش ناراحت نمیشدی وحق و بهش میدادی 

پارسال تو تعمیرات بود خونش شش ماه خونم بود البته مابینش خونه دخترشم میرفت

ک پشیمونم ک خوبی کردم قدردان نیستن

باید دعوت کنم تا مشرف بشن

من هفته ای یبار سعی مکنم برم البته بخاطر بچم چون دوس داره بیاد بچمو ببینه شوهرم میگه بریم 

کلا اهل رفت و امد نیس

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

من سالی یه بار شوهرم میره میاردش دو سه روز بعد دوباره میبردش 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706