2726

چیکارا میکنین که عزیزین ؟ سیاست هاتون و به ما هم یاد بدین 😋

توی رفتار و حرف زدن‌

چطور محبت کنی ؟ 

چقدر بهشون سر بزنی ؟ 

اگ تو عقد باشی و شوهرت یه شهر جدا از خانوادش باشه ، تو هر چند وقت یه بار میری خونه مادرشوهرت تنها ؟ چقدر میمونی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم تک فرزنده طبیعتا هوامو خیلی دارن😉

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728

تجربه نشون داده عزت تو خانواده شوهر به این چیزها نیست.هرچقدر کمتر بری حساس تر باشی عزیزتری

والبته زبون بازتر...دیدم که میگما

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.

بهشون احترام میزارم احترام میبینم. تک عروسم هستم 

این ک همسرم خیلی هوامو داره هم خیلییی موثره 

منم خونواده همسرم ی استان دیگه بودن،  کلا دوران عقد حدودا یک سال و نیم 3بار رفتم. هربار 2*3روز نهاایتا. 9ساعت فاصله بود. 

شوهرم میومد و میرفتیم مسافرت. زیاد دوس نداشتم برم. 

الانم سالی نهایت دوبار میریم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من چطوری مدیریت کنم که فقط زمان هایی که شوهرم هست برم واسه غذا و خواب خونشون ؟

مثلا در طول هفته برم‌پیششون بیرون از خونه ببینمشون ؟

دلم‌ میخواد هم صمیمی باشم هم‌ رومون بهم باز نشه

2706