2737
2739
عنوان

بچه ها خاهرشوهرم یه عکس ناجور از دخترم گذاشته وضعیت واتساپش

| مشاهده متن کامل بحث + 59664 بازدید | 508 پست
این یکی یکدونه لوس شده خوانوادشه ... شوهر منم خیلی خیلی از همون اول که اومدم روش حساس بود یعنی طوری ...

آفرین پس با سیاستی ،خوب رفتار کردی عزیزم

منم ده ساله عروسشونم اوایل خوب بودیم الان برا من قیافه میاد و اخترام خودشو نگه نمیداره و گرنه من کاریش ندارم

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
من وضعیتشو اصلا نگاه نمیکنم،امشب چون عکس دخترم بود رفتم ببینم کدوم عکسشه

اشتباه کردی باید با گوشی همسرت چک میکردی نه گوشی خودت

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا مخصوصا اینو نباید بازش میکردی،کاملا میسوخت ودیگه چیزی نمیزاشت

اره کاش همون اول با گوشی شوهرم میدیدم

2731
دکترای زیست شناسی😛😛😛

عزیزم چرا انقد رو اشتباهت پا فشاری میکنی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
عزیزم من پست اون خانم  اصلاح کردم به وضعیت میگه استاتوس😂😁😂😁😂😁

2738

عزیزم بهرحال ایشون عمه ی بچه هم هست 

شاید بنطرش یه عکس بامزه ای هست که گذاشته 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
آفرین پس با سیاستی ،خوب رفتار کردی عزیزم منم ده ساله عروسشونم اوایل خوب بودیم الان برا من قیافه میا ...

حالا اگر منم سیاستم کم باشه ها اون بیکله بیکله محسوب میشه ...چون حداقل جلوی زبونشو پیش برادرش نکرفت که بعا راحت بزنه زیرش...

البته اینم میشه زد پای زیادی رو دادن خانوادش ...

من ادم صبوری هستم وهرچی تو زندگی بهش رسیدم از صبرم بوده اول باید با ادما خوب بود چون خدا شاهد اعمال ماست بذار اول ظلمو اونا شروع کنن بعد تو نقطه ضعفشونو پیدا کن وتلافی کن

الان چیزی بروش بیاری جور دیگه ای کرم میریزه صبر کن تا اگر بازم ادامه داد  بهانه هات زیاد باشه وکلا از زندگیتون بیرونش کن

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
۶ساله

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐فک کردم الان میگی ۱۶یا۱۷سالشه

بچه ۶ساله با شورت و تابم بگرده بنظرم اشکالی نداره بعدشم مطمئن باش از رو دوست داشتن گذاشته باید خوشحالم باشی که بچتو دوست دارن

حالا اگر منم سیاستم کم باشه ها اون بیکله بیکله محسوب میشه ...چون حداقل جلوی زبونشو پیش برادرش نکرفت ...

حرفتون درسته عزیزم،خداروشکر شوهرمم پشت منه،اصلا نیاز نیست باهاش دهن به دهن بشم،فقط باهاش حرف نمیزنم و قهرم تا خودش بخاد کوتاه بیاد و گرنه بخاد اذیتم کنه شوهرم جلوشو میگیره اونم خاهرشو میشناسه

2706