2726
عنوان

بچه ها خاهرشوهرم یه عکس ناجور از دخترم گذاشته وضعیت واتساپش

| مشاهده متن کامل بحث + 59664 بازدید | 508 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه همه جورش قشنگه با اون لباساشم باز نمکه😍

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2728
واقعاچطور فرهنگ موردبه این سادگیونداریم‌که حق نداریم بدون اجازه کسی ازخودش یا بچش استاتوس بذاریم چر ...

خیلی نفعم و بیشعوره، حالمو بدجور گرفته 

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

ری اکشن نشون نده 

یا هم ریپلای کن قربون صدقه برو بسوزه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
واقعاچطور فرهنگ موردبه این سادگیونداریم‌که حق نداریم بدون اجازه کسی ازخودش یا بچش استاتوس بذاریم چر ...

اخه بعضیا هم میان میگن چرا خواهرشوهرمون عکس بچمونو استوری نمیکنه یا نمیزاره پروفایل والا فرهنگ هم خودش مونده کدوم طرفی باشه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

همین جمله ای که دوستمون گفتن را براش واتساپ کن:

بگو بدون اجازه من حق نداشتی همچین عکسی از بچم بذاری

یا اینکه مقابله به مثل کن یه عکس داغون از بچش بذار

یا اینکه بیخیال شو

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

واقعا منم نمیفهمم، من باز رو بچه‌هام بیشتر حساسم، اجازه این کارو ندارن ولی نمیفهمن دیگه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ری اکشن نشون نده  یا هم ریپلای کن قربون صدقه برو بسوزه

اره اره ارهههههه این عالیهههههههههههعهههههه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2706