1803
1810

باهاش قهرم احمق از لج من،یه عکس از دخترم با لباسای توخونه ای و موهای نامرتب،یه ادایی هم دراورده دخترم ،، این عکسو گذاشته وضعیتش ،عصابم خیلی  خرد شده

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

از کجا اورده همچین عکسی رو

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1771

گذاشته که اعصابتو خورد کنه تو هیچی نگو انگار نه انگار خودش خودکار میسوزه

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
نه عزیزم شرمنده،میترسم تو نی نی سایت باشه باز داستان بشه برام

نامرد

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
1794

بچه همه جورش قشنگه با اون لباساشم باز نمکه😍

و تو چه میدانی که داریخماخ در حد جریلماخ چیست☔🌵تیر لریوه قوربان تیراختور تیراختور 🌵☔دییردیم او قیز منیم اصلا بله هرزاد منیم 🌵☔ بِله چوخ داریخمیاشم یای اله چوخ داریخمیشام ☔🌵شاد گاااااالون🌵☔
1718