2737
2734
عنوان

سوتی جلوی خواستگار

1083 بازدید | 78 پست

سلااااااام شبتون بخیر بچه ها 

اقا من ازتون خجالت میکشم موضوع رو بگم 😑

امروز عصر با همون اقا که جریانشو گفتم که ازم بزرگتره و خواستگاری کرده رفتم بیرون که باهم صحبت کنیم فقطم تو ماشین بودیم بعد عامو من ماشین خفن تر از پژو سوار نشدم😂😂😂

این ماشینش از اون باکلاسا بود خیلی استرس داشتم همون اول گفتم نگه داره  یه آبمدنی بخرم

گفت تو ماشین هست..من بلد نبودم اون یخچال ماشینش کجاس اصن چطور وا میشه..اقااا خیلی بد بود همینطور الکی این دست اون دست کردم که خودش بازش کرد یه ابمدنی بهم داد😐💔..بعد شروع کرد از زندگی پدر مادرش گفتن که چقد فقیر بودن و باباش قبلا راننده بوده و... فک کنم فهمید که خجالت میکشم گفت بزار بگم که ماهم یه زمانی زیاد پولدار نبودیم :/...راستش خانواده خودم از نظر مالی متوسطن ینی خیلی پولدار نیستیم و ماشین از این گنده ها نداشتیم..که یخچال داشته باشه والا بزور کولر داره😐  اینا وضعشون خوبه ولی از لحاظ اداب رسوم و فرهنگ مث همدیگه ایم..خیلی بد بود خلاصه دوسداشتم بگم برگرد پشیمون شدم نمیام 😑

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت/که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقا باور میکنی نفهیدم چی گفتی😑

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
2738

سخت نگیر حتما چیزی توی تو دیده که با این دک و پوز تو رو میخاد.

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤

عزیزم سخت نگیر این چیزا مهم نیست

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

وا چرا باید میگفتی لطف کنین خودتون بدین ماهنوز عقد نیستیم ک من عادت ندارم ب وسایل کسی دس بزنم 😐

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706