2703
2553
عنوان

پرموهای سایت جمع شن

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 89 پست
خداییش نبود! 😀

لیزری کجا بود،البته زیاد پر مو هم نیستم معمولیم

اونم شوخی نوشتم😍😍

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خو دستکش لاتکس بپوش

کردم بابا  نشد بد جور میچسبید اوندق

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
دلم میخواد از گردن تا انگشتای پام و لیزر کنم😔 انقدر که حوصله اپیلاسیون ندارم.

نمیتونی بری لیزر

پودر مو برم راحته ها

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
حداقل ۶ جلسه نهایت ۸ جلسه اگه مشکل هورمونی نداشته باشی یا کیست

نه ندارم    دیگه کلافم کلا از  موهای بد

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2714
لعنت بر مووو. واقعا خسته شدممم

وای منو بگو دیگه  دارم میمیرم کجاهات زیادن

برو همون لیزر انجام بده کلا از شرش خلاص شو واسه همیشه ارزششو داره پشیمون نمیشی از هزینه ای که کردی

دکتر پوست و مو دیگه یا ارایشگاها 

من فقط لای دندونام مو نداره خواهر 😂

🤣  منم

2706