2733
2734
عنوان

ورود افراد متفرفه ممنوع 2😂😂🚫⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 3925 بازدید | 868 پست
ببخشید که از شما اجازه نگرفت😐😒

جدیدا بی اعصاب شدیااا😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

حالا چ خبره اینجا☺

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها رفتم تو تاپیک حس ششم حسامو گفتم درست در اومدن😎😎😂😂 خلاصه اینکه آره دیگِ رفیقتون حس شیشمیه😎 ...

رفیق ک هستی  

حستو راجب من بگو ببینم حس میکنی کی ام چن تا خوهر و برادر دارم و.....

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
اره ....چی دست گیرت شد حالا     نه رف البالو بیاره دهن  مارو اب بندازه    

هساد 

طیط دستگیرم شد

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
2731
بچها رفتم تو تاپیک حس ششم حسامو گفتم درست در اومدن😎😎😂😂 خلاصه اینکه آره دیگِ رفیقتون حس شیشمیه😎 ...

تو تاج سری 

ی چی از رفیق اونورتر 

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
نگران نباش امروز باهاش حرف زدم بهم گفت همون چالش و دوباره بزارم و تاپیک بزنم حالش خوبه 

عصر خودمم حرف زدم ولی از سر شب ج نمیده  

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
اها با شه حتما حالا  هستی    

احیانا ریز میبینی مارو یا خدا از کمرت زده کور شدی کلا من و نمیبینی 

یا گزینه سوم چون اصلیه نیستم باهام احساس غریبی میکنی 

خدا ریشه تو بخشکونه کدوم گزینه صحیح است 🙄🙄

2738
حالا چ خبره اینجا☺

اجی بیا تو ی عالمه دیوونه هست اینجا رقم ب رقم 

از هر جای ایران ک بگی   

رفیق ک هستی     حستو راجب من بگو ببینم حس میکنی کی ام چن تا خوهر و برادر دارم و.....

دیگه میدونم ضایع میشم😂😂

دوتا خواهر ی برادر؟😁میدونم اشتباس نزن تو ذوقم😂

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
میخواستم شما اجازه صادر کنی😂 اولن نمیخوام با دوستم تنها حرف بزنم میخوام همزمان با چندتاشون بحرفم&n ...

خداییش امضای باحالی داری مخصوصا اون افغانیه 😂😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706