2703
2553
عنوان

حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 82 پست
نه والله دور از کل خونوادیم.. ترکیه ییم

بسپارش به اونیه خودش ترتیبش داده منم کلی اذیت باردار شدم  هر روز پا میشم به خدا میگم تو بهش روح دادی  من چکاره هستم  کاشکه زودتر میفهمیدی الان حتما ضربان داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا حالتو میفهمم.بچه های منم تقریبا همسن بچه های شما هستن.این ماه دیر پریود شدم داشتم از استرس میم ...

نه والله هر دو تاش رو طبیعی آوردم .. من بیشتر دلم برای دخترم میسوزه.. خودمم هم خیلی حاملگی سختی دارم مگه خدا کمکم کنه

ان شاالله که باردار شی و بچت سالم وسلامت باشه....... و هر چی دلت میخواد

مرسي عزيزم😍

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2456

بخدا شماها مادرید دوتا دارید سومیشم دارید بدنیا میارید من که تا ده روز از موعد ماهیانه ام میگذره دنبال اینم که اگر باردارباشم چطوری سقط کنم خداانشاالله بهتون سلامتی بده 

مادرم ضربان قلب من است.
2714
والله کاندوم بود .. من دستگاه برای سیستم بدنم خوب نیست .‌ ۳ سال بعد پسرم با کاندوم بود .. این دفعه ف ...

عزیزم تو تاپیکمم هست فامیلمدن تو داروسازی میگ جدیدا بخاطر پیر شدن جنعیت ایران کاندوم هارو سوراخ کررن و قرص های اورژانسی هم بی تاثیرش کردن یعنی الکی یا همه حامله بشن و جمعیت جوون بشه چون اینجوری آینده تاریکی در انتظار کشوره .خیلی مراقب باشید

بسپارش به اونیه خودش ترتیبش داده منم کلی اذیت باردار شدم  هر روز پا میشم به خدا میگم تو بهش روح ...

من نمیدونم الان توی چه شرایطی هستی. ولی یه چیز فهمیدم تا خدا نخواد هیچی نمیشه ما از فردامون بی خبریم 

حالا ک شده نگهش دار سقط نکن خدا قهرش میگیره اگه شرایطشو داری نگهش دار نمیتونین بگین سقط کن تا توی گناهش شریکت بشیم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نگهش میداری؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
تو هفته ۵ ام 

هنوز قلبش تشکیل نشده بیشتر مواقع پشت سر هم بارداری هفته ششم بوجود میاد قلب جنین خواهرم بچه اولشو بدنیا آورد پنج ماه بعد دومی باردارشد هفته ششم قلب جنین بوجود اومد 

مادرم ضربان قلب من است.
2706