2726
عنوان

شب ها کنار شوهرتون میخوابین یا جدا از شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17206 بازدید | 389 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐مگه میشه جدا خابید

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
بابا مامانامونن... 

اره دقیقا من اصلا یادم نمیاد همچین چیزی 😂😂😂 یا حتی خونه خواهر دوستم رفته بودم صبح بلند شدم برم دیدم خواهرش خوابیده رو کاناپه دوستم گفت چون شوهرش خروپف میکنه این هر شب میاد روی کاناپه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
بله عزیزم

من جدا میخوابم چون شوهرم میخواد.

از نور و صدا و گرمای بدن و تکون خوردن و دنده به دنده شدن بیدار میشه.میگه جدا راحت ترم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بعضیا همه چیزو به مسخره میگیرن، خوابیدن زنو شوهر کنار هم اصلا چیز عجیبی نیست که بخواین بگین دروغ میگن و جوان هستن و فلان.... واسه بعضی خانواده ها چه پیر چه جوون اینکه پیش هم نخوابن عجیبه، ربطی به اول و آخر زندگی نداره،

من شبایی ک سرکاره  تا خود صب بیدارم، شبایی هم ک خونس کنارش میخوابم، ولی کلا پتو و تشک و میگیره من بیچاره ی جا یخ میزنم رو زمین،دیگه صب باید دست و پامو ک یخ کرده بردارم وصل کنم بهم 

من دوس دارم جدا بخوابیم ولی میترسم 😅 چون طبعامون فرق داره، من سرما دوس دارم اون گرما، من پنجره رو باز میکنم اون میبنده، یا تو زمستون من بخاری رو کم میکنم اون زیاد میکنه، کلا مجردی خوابیدن یه چیز دیگه اس

برا من و خانواده من عجیبه

عزیزم منم جدا از شوهرم نخوابیدم ولی خب از فضا که نیومدیم عجیب باشه 

روزی چند نفر تو همین سایت تاپیک میزنن که جدا از هم میخوابن

بلاخره یکی طلاق عاطفی گرفته ،،،،یکی زایمان کرده ،،،بعضی ها کلا دوست دارن جدا بخوابن ،،،،،،بعضی ها تو حیاط یا بالکن میخوابن ،،،بهضی ها از هم سرد شدن 

چیز خیلی عجیب غریبی نیست 

2706