2733
2734
عنوان

خانوما خانوما توجه توجه

192 بازدید | 15 پست

خانومایی که لیست جهیزیه میندسین خواهشا نوشتنی با جزییات بنویسید مثلا فرش 9 متری رنگه فلان یخچاله بوش یا مثلا تلوزیونه فلان اینچه ال جی هرچی خریدین و با مشخصات دقیق بندیسین چون ممکنه موقع اختلاف و بردن جهاز اقا بره لباسشویی کهنه بگیرع یا تلوزیدنه ارزن وسایلاتونو جابه جا کنه دیع دستتون جایی بند نیس یع سری جنسه بونجول میده بهتون وشما کاری نمیتوتید کنید چون گفتین فرش نگفتین چه زنگی چند متری و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرو کشیه؟ وارد میدون جنگ میخوان بشن مگه.... دلتون رو گاک کنید بابا... همین اول بخوان به طلاق فکرکنن که شوگون نداره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
2738

دیگه بعد طلاق وسایلو میخوای چیکار ادم اون وسایلو خودش اتیش میزنه 😑😑

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
دیگه بعد طلاق وسایلو میخوای چیکار ادم اون وسایلو خودش اتیش میزنه 😑😑

میتونی اتیش بزنی ولی میتونی ام بزلری شوهرت ببره با خانوم جدیذش استفاده کنه گل بگه گل بشنوه 🙆

ما دفتر جهاز نداریم و نشنیدم فقط تو عقد نامه پدرم جهاز به پول نوشت کلی بیشتر از اون چیزی گرفته بودن

خب این شتباهه جهازی که به پول نوشته میشه ارزشه پول هرسال کمتر از ساله قبل میشه به خاطره تورم ولی همون جنسی که خریدی قیمتش چندبرابر میشه اگه وسیله هانوشته بشن خیلی بهتره 

2706