2737
2734

مغازمون رفته بودم مشتری خریدکردبجای240تومن24تومن کشیدم حالا چیکارکنم چجوری پیداش کنم کسی میدونه؟

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو حسابتون پیداوکنید طرفو شایدم خودش چک کنه برگرده عجب مشتری گیجی بوده ما هنیشه برگه خرید نکاه میکنی ...

ببرم بانک شمارشوبهم میدن

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2731
تو حسابتون پیداوکنید طرفو شایدم خودش چک کنه برگرده عجب مشتری گیجی بوده ما هنیشه برگه خرید نکاه میکنی ...

ما برای مبل جهاز کارت کشیدیم اومدیم خونه دیدیم بجای 1 تومن 100 تومن کشیده! 

همسرم برگشت مغازه اش اینسری بجای 900 تومن 90 تومن کشید😑

سری سوم همسرم با گریه رفت مغازه اش گفت باره آخره میام😂😂😂

کلا یارو پولشو نمیخواست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اگه واقعا پدرومادر دار باشه خودش میاد

چی بگم میگم  پیامش براش رفته دیگه ولی نیومد

2738
ما برای مبل جهاز کارت کشیدیم اومدیم خونه دیدیم بجای 1 تومن 100 تومن کشیده!  همسرم برگشت مغازه ...

عجب 😂😂

ما برای مبل جهاز کارت کشیدیم اومدیم خونه دیدیم بجای 1 تومن 100 تومن کشیده!  همسرم برگشت مغازه ...

ما یبار رفتیم ی‌ سری وسیله خریدیم شد ۷۰۰ بعد نمیدونم رو چه حسابی ۳۰۰ کشیده بود😐

رسیدیم خونه فهمیدیم شوهرم کلی راه دم افطار برگشت پولشو داد یارو گف خب باشه😞

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

😂😂😂😂😂خودتون کارت بکشید انقدر دردسر نشه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
شاید براش پیام نره یا بی دقت باشه میامو کامل نخونه مثه من☺☺

منم نگاه نمیکنم.اصلانمیدونم چی شد اشتباه شد.شوهرم میگه ولش کن حالا یه سر میرم بانک ببینم چی میشه

😂😂😂😂😂خودتون کارت بکشید انقدر دردسر نشه

بخدا دربدرمون کرده بود

مغازه یارو گنبد بود ما دو تا شهر اونور تر فکر کن!! 😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706