2726
عنوان

ممدصغرام بیاین عکسمو بببنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2938 بازدید | 218 پست
عکس کدوم صفحس   من دیر رسیدم  دوباره بذار منو لایک کن 😪😪😪😪😪

صفحه ۲

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اسی خیلی کثافتی 😩😩😭😭😭😭😥

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

چه بی مزه و لوس

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
عزیزم درسته قیافه نداری ولی مهم زیبایی باطنه😌👅

لنتی 😂😂😂

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

جان من یه بار دیگه بزار من تاپیکاتو دنبال میکنم میخاستم قیافتم ببینم میدونم که مجردی فک کنم ۱۹ سالته 

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

شما برای اطراف شمال تهران نیستی استارتر؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم درسته قیافه نداری ولی مهم زیبایی باطنه😌👅

😂😂😂😂

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  
شما برای اطراف شمال تهران نیستی استارتر؟

نه گلم کرمانشاهیم

جان من یه بار دیگه بزار من تاپیکاتو دنبال میکنم میخاستم قیافتم ببینم میدونم که مجردی فک کنم ۱۹ سالته ...

صفحه دوم 

جان من یه بار دیگه بزار من تاپیکاتو دنبال میکنم میخاستم قیافتم ببینم میدونم که مجردی فک کنم ۱۹ سالته ...

بیا

2706