2726
عنوان

با ترس این کرونا 🙄😔

207 بازدید | 24 پست

با سلام ب دوستای گلم     من ادم ترسویم خیلیم ترسو و الان این کرونا اومده بیشتر میترسم و زیاد شد میگن  جوونا میگیرنش و منم شوهرم بیس سالشه و رنگ کار  و اونم رعایت میکنه هرروز بد   کارش دوش میگیره و دستاشو میشوره ادم وسواسیه  درکل    بیشتر برا شوهرمم میترسم الان جدیدا شبا میره بیمارستان البته ماسکم میزنه   و خودمم هفته ایه تو خونه قرنطینم ب دلیل شکستگی پام  مرسی اگه   ارومم کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه ابجی  اولای زندگیمه هنوز از مردن  میترسم دوس دارم  زندگیرو تجربه کنم  اخه &n ...

ترس خوبه ولی زیادیش نه اگه رعایت میکنید دیگه نگران نباش جیگر 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
استرس دارم  زیاد  میترسم بیشتر برا شوهرم  خودم هی تو خونم

نگران نباش

اگر ماسک بزنه و دستشم مرتب بشوره مشکلی پیش نمیاد

اینایی که میبینی مبتلا میشن واقعا بی احتیاطی می کنن

وقتی بدون ماسک بری جای شلوغ، روبوسی کنی، معلومه میگیری

تو نگران نباش. مشکلی براتون پیش نمیاد. فقط مواظبت کنید دیگه

چرا می ترسی بی مورده , اگه رعایت میکنی نمی گیری حالا اگه گرفتی مواظبت میکنی خودت با غذا تقویت کن 

خوب بشی هرکی کرونا میگیره که نمی میره   درکل مردم دنیا هرکسی یجور ریق رحمت سر میکشند دیگه پیمانه پر شد باید رفت البته خدا به شما سلامتی بده درکل گفتم باید واقع بین باشی تا نترسی

اوکی شکر 
5 ماهه کرونا اومده  تو این ۵ ماه چ جوری اروم بودی؟ الانم‌ همونجور😁

بخدا   اولای کرونا بود سرفم گرف ترسیدم گفتم میمیریم  رفتم دکتر گف نترس    اونایی ک مریضی چیزی دارن میگیرن و اونایی ک سنشون بالاس میمیرن البته دور از جون  موقع  وضع عادی شد بیخیال شدم ولی الان میگن شدید شد  و   جونا میگیرن 

2706