2733
2734
عنوان

خانوما متاهل یا دوست پسر فاب میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 66 پست

برو تل سیاست های زنانه سرچ کن کانالش میاد

قربون صدش برو ن زیاد

غذای ک دوستداره درست کن

سرکاره بگو دلم برات تنگ شده

خلاصه بهش برس اینم بدون هرچیزی زیادیش ضرره زیاده روی نکن

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شورت قرمز بپوش با دامن کوتاه جارو دستی بکش😐

خاک بل سلت😂😂😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

قربون صدقش برو

کارایی ک دوس داره رو انجام بده

مثه کاربر بالا ک گف از سرکار اومدنی پیشوازش برو بغلش کن 

نمیدونم از این کارا دیگه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728
شورت قرمز بپوش با دامن کوتاه جارو دستی بکش😐

😂😂😂🤣🤣🤣

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738
مگه رمانتیک بودن هم کاری داره آخه؟؟دو تا از این کلبپ های عاشقانه ببینی متوجه میشی😁ما زنا که تو خون ...

نه من نیست حتی یادمه اولین بار فلیم رمانس باهم دیدیم اوون چشماش پر اشک شد من مات مونده بودم چرا مگه چی شده 😂 

من فلیمی که‌راجبه مادر پدر یا روابط خواهر برادری باشه اشک میریزم مخصوصا مادر 

از بس تو کلمون فرو کردن مغرور باشید بروز ندید مردا پررو میشن فلان میشن 

شانس من برعکس شد 😶 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

منم احساسی نبودم .‌ ولی سعی کردم چند بار ب نامزدم بگم عزیزدلم ‌‌‌. عزیزم .. عشقم .. فداتشم .‌ دیگ عادت کردم .. چند بار اینارو بگو عادت میکنی .. آیییی شوهرت چ مظلوم اومد ی آن به چشمم 😍

خوشبخت باشین .. 😉😘عشقتون پایدار 

کاربری برا دونفر .
2706