2737
2734

همسر من احساسیه خیلیی 

همه‌دعواهامونم سر اینکه میگه درک نمیکنی 😔

من پدرم نظامی بود و سرد تا ۵ ۶ سالگی تو اغوشش بودم تو جیبش 😂 همه جا میبرد اما بعدش بخاطر جو مذهبی و سنتی فاصله ایجاد شد ، یادم نمیاد اخرین بار کی بغلش کردم 

کلا خانوادگی عاشق هم هستیم در حد مرگگک ولی احساسی لاو نیستیم و باعث شد من بلد نباشم 

بیاین بگین توجه و محبت به مرد چطوریه؟ کتاب معرفی کنید بهم یا پادکست 

الان مطب بود یهو پیام داد میشه بهم ببشتر رسیدگس کنی من احساس میخوام ، اصن دلم شکست 😭😭 

اینم از لحاظ رابطه جنسی بشدتتت راضیع ، راستش حتی تیکع میندازه زندگیمون خلاصه شده رو تخت 😶😂

لطفا راهنماییم کنین راهکار بدین 

فقط تیکه شوهرت 😐😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی چی فاب؟ چرا من اینارو بلد نیستم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

خب قربون صدقش برو براش کارایی ک دوس داره بکن محبت کردن ک فقد رابطه جنسی نیست 

بغلش کن بی دلیل یهو بوسش کن گازش بگیر 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2738

مگه رمانتیک بودن هم کاری داره آخه؟؟دو تا از این کلبپ های عاشقانه ببینی متوجه میشی😁ما زنا که تو خون مون هس این کار ها

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
اومد از سرکار با ذوق بپر بغلش قربون صدقش برو  اینو فعلا انجام بده😂

ببین اسی... فقط یه وقت جفت پا نری تو صورتش هااا😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
عزیزم یه پادکست هس خیلی عالیه اونو پیدا کنم میگم بهت دانلوش کنی و چندیم بار گوش بده

ارهع ممنون میشم چون داریم به مشکل میخوریم 

یادمه تو مجردی دوستام میگفتن خوشبحالت احساسی نیستی ولی الان برام ضرر شده 😔

2706