2737
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128399 بازدید | 1628 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنم یک جا دولت یک کاری میکنه همه ضرر کنن الان داره دون میپاشه

بعید نیست

ولی همین سرمایه های کم که همه اومدن تو بورس با خرید و فروشای روزانه شون روزانه به قیمت 500 هزار بشکه نفت به دولت سود می رسونن

2731
من با ۱۸تومن سرمایه الان شده ۵۲😊 توی دو سه ماه البته من خودم کاری نمیکنم همسرم واسم میخره میفروشه ...

میشه لطفاً بگی چه سهمایی خریدی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
عزیزم شرمنده کارگزاریی رو چی بزنم ؟؟؟

من خودم مفید زدم ولی استادم گفت مثل بانک که چندتا حساب بانکی داری دوتا کارگزاری ثبت نام کن که اگه یه روز قطع بوذ از اون یکی استفاده کنی مفید صفحش خیلی راحتره و امکاناتش بهتره

من از آن روز که دلدارم رفت
2738
من خودم هم دو ماهه شروع کردم ۷ تومن داشتم ولی با یه نفر آشنا شدم اینم شانسی خدا خیرش بده اون آموزشاش ...

اون یه نفر کی بود

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹
آره.کمتر کسی بوده تو این شرایط بورس ناراضی بوده باشه. ولی الان دیگه باید با احتیاط عمل کرد.شاخص رشد ...

من ۴۰داشتم گذاشتم بانک😥😥😥😥😥😥😥

گفتن سود ریسکه😥😥😥😥😥😥😥😥😥

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

تو این آشفته بازار مملکت فعلا تا آخر تابستون اگه اتفاق خاصی نیفته بورس وضعش خوبه . پولتونو بریزین توش اگر هم بلد نیستین توی صندوق ها پولتونو بزارین. البته من خودم بلد نیستم همسرم یه دوماهیه وام گرفته گذاشته تو بورس سودش بد نبوده نسبت به پولش. 

نه بابا اگاه چیه من ۴شنبه ایی که وپویا دادن و قطع بود ۱۰۰ میلیون ضرر کردم همش قطعه سر خطی هم نمیش ...

درکل سود خوبه؟؟؟

من هفته پیش ۴۰داشتم گذاشتم بانک الانم میسوزم😥😥😥😥

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
2706