2737
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

دوستم۳۰۰۰۰۰۰رو کرد ۸۰۰۰۰۰۰😳

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
مرسی عزیزم،اخه این پیام اومده برام چیکار باید بکنم؟ 

هیچی میگه ثبت نام شدی دیگه 

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابای من کلا پول تو بانک نمیذاشت خیلی ساله هرچی پول داره سهام میخره بعد تا قبل این که یهو رشد کنه فک ...

چ نمادایی خریده؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2738
دو ماهه ۵۵۰ میلیون گذاشتیم شده ۸۰۰ میلیون.ولی هر روز قلبم میاد تو دهنم .استرسش بالاس بابا   &nb ...

چه سهمهایی تو این دوماه خریدین ؟

کاش یکم پولتونا نقد می کردین واقعا استرس هم داره

یه ماه نشده فک کنم

واس یه تومنم سیصداومده روش

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من کم کم پول وارد بورس کردم اولین خریدم ۲ اردیبهشت بوده ولی بهترین خریدام که نهایت برای یک ماه پیش بوده تا الان با۵۷ میلیون پول ۴۰ میلیون سود کردم 

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706