2733
2734
عنوان

ناراحت میشید

319 بازدید | 40 پست

اگر دوتا خواهرتون تو اتاق دارن حرف میزنن تا تو میری تو لبخند بزنن و حرفو قطع کنن بعد من ناراحت شدم اومدم بیرون دوباره به حرفشون ادامه دادن اومدم تو اتاق خودم حالم ازشون بهم میخوره مایه عذابن فقط

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

خوب حرف خصوصی داشتن عزیزم

مادر منهم با برادرم پچ پچ میکنه و میدونم غیبت من رو میکنه . برادرم هم معذبه ولی میبینم دلخوشی اش بدگویی از منه و ناراحت نمیشم و بخوام نزدیکشون بشم هم خبر میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب اگه اونامتاهلن شمامجردطبیعیه شایدحرفای مثبت۱۸میزدن🤪

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
خوب حرف خصوصی داشتن عزیزم

چه حرفیه که من نباید بفمم؟

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

همیشه کوچیکتره رو دیرتر راه میدن تو بحثای خصوصی

طبیعیه منم بچه بودم خالم و مامانم اینجوری حرصم میدادن😂

تفاومت مجرد و متاهلم هست 

دلیل زیاده خلاصه

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

هرسه تاتون مجردین؟؟

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2738
عزیزم خب حرف خصوصیه دیگه ... شاید با شما راحت نیستن 

غلط کردن چطور برای حمالی راحتن باهام

مطمئنم درمورد خواستگار یکی از دخترای فامیل بود حتما واسه اینکه من حسودی نکنم جلوم قطعش کردن😔

هرسه تاتون مجردین؟؟

اون دوتا متاهل

خب شاید حرف +۱۸ میزدن

مطمئنم حرف ۱۸ نبوده اخه باهم تو اون چیزا راحت نیستن

2706