2726

اينا چيه هرروز ميزارن توي تلگرام. هرروز كه ميريم ميبينيم همشون جلو دوربين ميگن ما پشيمونيم رعايت نكرديم و كرونا خيلي سخته 😐 خدا وكيلي چه زجر اعصابي واسمون درست كردن. همش بچه هاي طفل معصومو نشون ميدن. خب اوتي كه ميخاست رعايت بكنع كرده اوني كه ميخاست نكنه هم نكرده 😐 كي مثه من فوبياي كرونا پيدا كرده؟ 😐 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من بستریه تروخدا دعا کنید حالش خوب بشه و زود مرخص بشه

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2728
به خاطر اینکه اگر نگن این ملت بیشعور رعایت نمیکنن 

خب اخه اين همه گفتن تاثيري داشت؟ فقط مني كه از همون اول رعايت ميكردم الان فوبياشو گرفتم 

اینارو میذارن و هنوووز شمال پره از مسافر

بلکه درس عبرت بگیرن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اتفاقا خوبه که میگن بیشتر مردم رعایت کنن و بترسن 

ترس رو كه داشتيم از همون اول ولي فوبيا شده. اصن اسمش مياد تنم ميلرزه خيلي ديگه دارن زياده روي ميكنن. دليلي نداره برن دامادي كه توي گلوش لوله كردن رو نشون بدن. من خيلي ميترسم

به خاطر اینکه اگر نگن این ملت بیشعور رعایت نمیکنن 

تازه میگن این همه وضعمون اینطوری شده😒😑😑

سکه16میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/اینقدری که ما درگیر انتخابات آمریکاییم خود آمریکاییا نیستن بعد یه عده میگن آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😹اونیکه نمیتونه هیچ غلطی بکنه تویی از موتوری جنس نگیر😂/کاش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهاش میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه🙁/به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/نمیدنم چرا خدا به کشیشاگفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گفته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😐قضیه چیه؟/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلوااات😒/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میموون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄/آرامش دو گیتی تفسیر این دوحرف است:آره تو راست میگی😏بااااشهه تو خووبیی🙄😏/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای کلمات ته چین، پاچین، بلدرچین و دارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی، پاگل محمدی، بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم😎✌️/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟ 😢دنبه هایم کو؟ 😢/خواهشا منو تو تاپیکای سیاسی دیدین پرتم کنین بیرون دیگه سیمکارت ندارم🥺😒
2706