2733
2734

ماما همراه یا اتاق خصوصی مساله این است...🤔

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم ک خوبه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2731

دوتا از دوستام ماما همراه داشتن، دوتا دیگه اتاق خصوصی برا زایمان.همه هم طبیعی بودن.اتاق خصوصی ها زاضی تر بودن

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
ماما همراه یا اتاق خصوصی مساله این است...🤔

اتاق خصوصی چیه؟ مگه همون ماماخصوصی که خودش زایمان میکنه تو اتاق خصوصی نمیره؟؟ یغنی باید بغیر پول ماماخصوصی یه پول جداهم برا اتاق خصوصی بدیم؟ 

اتاق خصوصی چیه؟ مگه همون ماماخصوصی که خودش زایمان میکنه تو اتاق خصوصی نمیره؟؟ یغنی باید بغیر پول مام ...

بله.ماما فقط تا اومدن پزشک ماساژ میده، رسیدگی میکنه اگه کاری داشته باشی انجام میده.حتی زایمانم دکترت انجام میده

2738

عزیزم من بیمارستان خصوصی بودم یه ماما خود بیمارستان برام تعیین کرده بود عالی بود خیلی بهم کمک کرد ماساژ میداد کیسه آب گرم و ورزش که باید انجام بدم و روحیه و اینا

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

من ان شاالله حتما ميگيرم. بنظرم توي اون شرايط لازمه يكي كنار آدم باشه و بفكرت باشه. ورزشت ميده، حواسش بهت هست، خداي نكرده مشكلي چيزي داشتي هم بهت رسيدگي ميكنه. اطرافيان هركي ماما همراه داشته واقعا راضي بوده.

اتاق خصوصی چجوریه؟ 

یکی مامانش پیشش بود وقت زایمان یکی هم شوهرش.دومی تو بیمارستان خاتم بود