2726
عنوان

هفته ای چندبار زنگ میزنید به مادرشوهراتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 58 پست

فوت شده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا هفته ای ۱بار میزدم، اونم هفته ای یک بار زنگ میزد بهم. ولی الان اصلاااااا از بعد حاملگیم همچین حسود شده😏😏

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

هیچی

کلا دوری و دوستی ایم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728

من تقریبا هر روز یا یه روز درمیان میبینمش دیگه زنگ نمیزنم😁😁😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من عقدم  زنگ نمیزنم .مگه اینکه با شوهرم کار داشته باشم جواب نده زنگ میزنم اون.اوایل خیلی زنگ میزدم هم مادر شوهر و هپ خواهر شوهرم ولی همش باید من زنگ میزدم اصلااا یبارم زنگ نزدن 

انقدر برا تولداسون سوپرایزشون کردم کلی تهیه دیدم خواهرشوخرم برا تولدم حتی یه تبریک و نگفت منم دیگه قید زنگ و این کارارو زدم 

با هرکی مثل خودش

اوایل من به مادرشوهر و خواهرشوهر زنگ میزدم ولی اونا نمیزدن..تو نامزدی...یبار مریض شدم 10 روز تو بستر ...

دقیقا مثل من .بدی از ما نیست رفنار خودشون باعث این میشه.من عمل کرده بودم نیومدن عیادت من😳😳😳

2706