2726
عنوان

لطفا بیاین،سونوی ان تی ممکنه تو تعیین جنسیت خطا کنه؟؟؟؟؟😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 47 پست
۲۶ دی ماه

طبیعی هستی؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعی هستی؟

من بچه سوممه،بچه اولم پسر بود که دکتر مجبورم کرد طبیعی زایمان کنم لگنم‌کوچیک بودم بچم بهش اکسیژن نرسید خفه شد،انقدم ناز بود،واسه همین شوهرم به دلش مونده که پسر داشته باشه😖چون اونو از دست دادیمالان میدونم که شدیدا دلش پسر میخواد

2728
نه سزارین

خوشااااا به سعادتت

اختیاری؟یا بریچ بود؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
من بچه سوممه،بچه اولم پسر بود که دکتر مجبورم کرد طبیعی زایمان کنم لگنم‌کوچیک بودم بچم بهش اکسیژن نرس ...

ای وای خدا از دکترت نگذره چقدر بد😥😥اون همه زحمت بکش بعدش با سهل انگاری دکتر بچتو از دست بده

ای وای خدا از دکترت نگذره چقدر بد😥😥اون همه زحمت بکش بعدش با سهل انگاری دکتر بچتو از دست بده

آره واقعا واگذارش کردم به خدا،خدا حقشونو بزاره کف دستشون😖اگه بود الان ۴ سالش بودولی خواست خدا نبود،شکایت هم کردم به هیچ جا نرسید گفتن دکتر وماماهت هیچ تقصیری نداشتن🙄🙄علتش نامعلومه‌که چرا بچت خفه شده🙄ولی دکتر فوق تخصص اطفال که بچمو دید گفت مشخصه این بچه تو کانال لگن گیر کرده بوده خفه شده لگن براش کوچیک بوده

من اصلا همه باورام نابود شد😂😂میگفتم انقد که من ترشی میخورم صد درصد پسره😂

امکان خطا تو انومالی هم هست چه برسه به ان تی

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
آره واقعا واگذارش کردم به خدا،خدا حقشونو بزاره کف دستشون😖اگه بود الان ۴ سالش بودولی خواست خدا نبود، ...

واقعا باید برای همچین قانونی تاسف خورد ممکنه بلایی که سر تو آورده سر چندنفره دیگه هم آورده باشه اگه جلوشو میگرفتن بهتر بود خدا نگذره ازشون 

2706