2410
2553
عنوان

وای وای وای دیوونم کرد

362 بازدید | 22 پست

اقا چیکار کنم من؟

بعد اینکه غذا یا چیزی دیگه ای میخورم ،دلم درد میگیره، ن که دلم ها، معدم انگار باد میکنه،انگار که غذا زیاد خورده باشی ،ولی خیلی کم خوردم، میدونید چرا اینطوریه؟ باید چیکار کنم؟شکمم باد میکنه بعد غذا خوردن ،ابروی ادم میره😭دلیلش چیه اخه؟؟؟ 

۹۹/۵/۸ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
چجوری درستش میکنید؟ چند وقت استفاده کردین؟ اخه من سردرد میشم گرمی زیاد بخورم 

یکم زنجبیل تازه یا خشک شده رو رنده یا پودر کن مثل چایی دم کن بخور با عسل....من شدیدا بدنمو سردی گرفته بود هرروز میخوردم ولی شما کمتر بخور..هفته ای دو سه بار برا من معجزه کرد

من طوری بودم که با حجم کم غذا سریع نفخ میکردم کلا تو مهمونیا هیچی نمیتونستم بخورم ...با نخوردنمم شکمم ۱۰ سانت میومد جلو..فاجعه بود درکت میکنم

یکم الوورا بخور درست نشد برو دکتر حتما😔

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2706