2737
2734
سونو نه ولی تغییر پوزیشن اره

نه ما وقت سرخاروندن هم نداریم حالا شاید شهر کوچیک اینجور باشه ولی برا ما بهیار و کمک پرستار اینکارا رو انجام میدن 

بیمار هم بدحال باشه نهایتا اینترن کشیک همراهش میره برا سونو و سی تی و این چیزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهیار با کمک پرستار فرق داره بهیار رشتش بهداشته و در خانه بهداشت کار میکنه کارایی مثل واکسن و... مثل ...

بهیار توبیمارستان کار میکنه ودقیقا کارش با پرستار یکیه بهورز تو خونه بهداشت کار میکنه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
بهیار با کمک پرستار فرق داره بهیار رشتش بهداشته و در خانه بهداشت کار میکنه کارایی مثل واکسن و... مثل ...

نه عزیزم اون بهورز هستش. بهیار تو بیمارستانه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
وا من رشتم بهداشته ما تو خانه بهداشت کار میکنیم و به اسم گذشته بهمون بهیارم میگن و کارمون پیشگیریه م ...

عزیرم شما قدیمین لابد الان جدید اینجوره که من دارم میبینم البته شهر به شهرم خب فرق داره

2738
🤷🏽‍♀️چی بگم والا  یه جور میگن ادم به خودش شک میکنه

شما خودت بیمارستانی؟کجا مشغولی؟

اینکه خدمات ندارید ادم به خودتم شگ میکنه 🤨

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم من خودم رشتم بهیاری هست بهتر میدونم

کجایی هستین شما؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
ااا بهیار و بهورز فرق داره؟

اره خیلی فرق دارن از همه نظر، بهورز اصلا نمیتونه تو بیمارستان کار کنه💎

2706