2410
2553
عنوان

چکار کنم ازدست مادرشوهربد

600 بازدید | 34 پست

دوستان من رابطم بامادرشوهرم خوب بود چون فکر میکردم واقعاخوبه یه روزبه برنامه برای شوهرم نصب کردم که مکالمه هاش روظبط کنه دیدم مادرش تماس گرفت هرچی ازدهنش دراومددرموردمن به شوهرم گفت وشوهرمم هیچی نگفت بعدشبشم منوبردخونش دوروزبعدمن گوشی شوهرم روبرداشتم ودیدم مادرش چقدرحرف زده خیلی ناراحتم که چرا شوهرم منوبرده خونش وقتی که این همه بی احترامی کرده شمابودین چکارمیکردین   

زندگیم دخترم وهمسرم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرتو اول حسابشو برس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2456

مثل یه حس ششمی جلوش رفتار میکردم😂بهش میگفتم حسم داره بهم میگه مادرت فقط تو روم خوبه ولی پشتم نه پس منم به پشتم میسپارمش😒والا بخدا اعصاب نمونده چه وضعشه 

🏹🤍
2714

اشتباهه از خود شماست که از اینکارا میکنی! 

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2706