2726
عنوان

۳ ۴ روز پیش خواستگار اومده خونه مادرشوهرم برای‌من😔☹😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10988 بازدید | 380 پست
🙄چیزایی که خودت انجام میدی و نچسبون بهم 

نه عزیزم من دو سال بعداز ازدواجم وارد این سایت شدم مثل شما هم عقده خواستگار نداشتم که بخوام فانتزیامو در قابل حقیقت اینجا و جاهای دیگه بیان کنم که مردمو بذارم سرکار 

🌹
ده سال پیش رفتیم با پور شوهر مادرشوهرم که دایی زنداییم میشن شهرستان خونه خالم بعد یه شب خواستگار اوم ...

😂😂😂😂😂عجب حالی از مادرشوهرت گرفته شده.

منم مراسمایی که با مادرشوهرم میرفتم چون همیشه کنارش بودم فکر میکردن مادرمه.مدرسه هم میرفتم بخاطر همین ابروهام دخترونه کوتاه میکردم همیشه یکی دونفر پیدا میشدن.

😂😂😂😂ولی مادرشوهرم خاله ی بابامه همیشه با افتخار میگفت عروس کوچیکمه.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو چجوری عروسی گرفتی؟  تو محضرم مثلا عمو شوهرت نیومد ؟؟؟؟ ک حداقل اقوام دورتون بفهمه ک عروسشو ...

نه کلا خانواده خودم قهر‌کردن .. هیچی نه بخدا جدی میگم اصننن هیچی نگرفتیم مامانم حتی محضر نیومد هیچیییکس

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
2728
گفتم دوست عزیز اول تاپیک من طبقه سومم مادرشوهرم طبفه دوم جاریم همکف که حیاط میشه زنگ جاریمو‌زدن.. ما ...

خوب .

حالا از کجا فهمید ن امر خیرشون تویی.؟

مگه به تو اشاره کردن؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
دوست عزیزم گفتم رفتیم بیرون خانومه تا جلو در که من رفتم خونه خودم اومدم بعد فرداش اومده مثلا خواشتگا ...

تو که نرفتی پایین از کجا فهمیدی همون خانومه بوده؟، 

اگه پرس و جو کردن و همسایه ها گفتن مجرده ...ینی همسایه ها فک میکردن تو دختر مادرشوهرتی؟؟؟

کم به خودت توهین کن . قفل کن برو کاربریتو بترکون 

به خواستگارات بگو دو دقیقه نیان تاپیک رو اداره کن بعد

داغون شدم از خنده 😅😅😅😅😅😅

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خوب . حالا از کجا فهمید ن امر خیرشون تویی.؟ مگه به تو اشاره کردن؟

اره دیگه خواهرشوهرم بچه داره من‌ خواهرشوهرم رفتیم بیرون حتی پرسیدن کی گفت‌اونی که مانتو پوشیده بود.. خوارشوهرم چادری

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
نه کلا خانواده خودم قهر‌کردن .. هیچی نه بخدا جدی میگم اصننن هیچی نگرفتیم مامانم حتی محضر نیومد هیچیی ...

امیدوارم ک این قسمتشم دروغ گفته باشی 

حق هیچ دختری نیست ک انقدر دست سبک شوهرش بدن اونم وقتی بچس

2706