2726
عنوان

کسی با دکتر فرشته سربازی لاپاراسکوپی انجام داده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4069 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیش دکتر سربازی بیمارستان فرمانیه لاپاروسکوپی کردم اما اصلا راضی نبودم

خانمی ممنون میشم جواب بدید .من هم باید لاپارسکوپی وهیسترو بشم .منو دکتر نصر معرفی کرده به دکتر سربازی. خودم ازشهرستان میام واقعا نمیدونم کارش چطوره ؟ خیلی نگرانم .ممنون میشم جواب بدید

2728
تو تیر ماه ۶۵۰۰ ... چرا خود دکتر سربازی عمل میکنه

من پرسیدم گفتن لاپارسکوپی 12 ال ۱۴ میلیون .خیلی زیاده واقعا .هنوز هیسترو رو نگفت چند.منظورم وقتی خود دکترای مرکز مام عمل نمیکنن چه فرقی داره حتما پیش خانم سربازی عمل انجام بشه

بله لاپارا کردم خیلی هم عالی بود کارشون بالافاصله باردار شدم 

با ای وی اف باردار شدی؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
سلام  عزیزم من هم مشکل شما رو دارم دکتر نصر گفت باید لاپرا و هیسترو بشم که لولم رو بردارم  ...

لاپارا کردی؟ جواب گرفتی؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم