2726
عنوان

کمک

78 بازدید | 10 پست

دوستان من زندگیم دعا و جادو شده..

رفتم تویه سایتی به اسم 2agoo برای باطل کردن طلسم گفته بود یه دعایی رو باید با قلم گلاب و زعفران نوشت و تو آب حل کرد و باید نوشید..

راستش من نفهمیدم که قلم گلاب و زعفران یعنی چی و اینکه چه جوری باید تو آب حل کرد... رفتم بهشون پیام دادم که من متوجه نشدم بعد بهم گفتن که اگر سوالی چیزی درباره باطل کردن طلسم دارید به شماره زیر زنگ بزنید منم زنگ زدم یه خانمی برداشت اسم خودم رو سنم رو اسم پدر و مادرم رو پرسید و برای پدر و مادرم هم همینطور اسم پدر و مادرشون رو پرسید و سنشون هم پرسید و بعد گفت مشکلتون چیه که فکر میکنید جادو شده اید و منم همه رو کامل براش توضیح دادم گفت ۲ ساعت دیگه تماس بگیرید حالا میگم چون اسم خودم و پدر و مادرم رو میدونه و اسم پدر و مادرم با پدربزرگ و مادربزرگم رو هم میدونه نمیتونه مارو طلسم کنه؟؟ یعنی اینکه اطلاعات مارو داره میتونه دعا و جادومون کنه؟؟ چیکار باید کرد؟؟ دلم شور میزنه کمکم کنید😥😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آقا هستین؟؟؟؟

در قرن ۲۱ و این حرفا

امیدوارم مشکلتون ب زودی حل بشه

ن نگران نباشین..من ب این چیزا اعتقادی ندارم اگرم ب فرض مثال درستم باشع چرا باید شمارو طلسم کنه چ پدر کشتگی با شما داره اخه!