2726
عنوان

درمان شوره سر

909 بازدید | 44 پست

سلام عزيزان 

من ي سفر رفتم و وقتي برگشتم يهوووو سرم پر از شوره شده داره بدترم ميشه به ابروهامم ريخته از حموم ميام دو دقيقه بعدش شروع ميشه به پوسته پوسته شدن 

شامپو مخصوص زدم فايده نداشت 

شامپو بچه زدم فايده نداشت 

سركه سيب فايده نداشت 

محلول جوش شيرين هيچ 

محلول بتا.. فايده نداشت دارم ديوانه ميشم هيچي جواب نميده بهم 

رژيم غذاييم مناسبه چون رژيمم 

ويتامين ب و اينا هم تنظيمه چ خاكي كنم تو سرم

فقط شامپو سلنیوم سولفات ۲/۵درصد

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای منم همین مشکلو دارم وقتی بیدار میشم بالشتم سفید سفیده

این شامپو ک گفتمو بزنید با دو بار استفاده مشکل حل میشه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
يعني كسي بوده همه كاراي منو كرده باشه با اين شامپو اوكي شذه باشع ؟

اره خودم منتهی چون باردارم دیگه نمیشه ازش استفاده کنم

من این شامپورم زدم اوکی نشد روغنم تا دلت بخاد زدم میخام برم دکتر دیگه

پس حتما یه مشکل دیگه هست چون من با این خوب شدم

پس حتما یه مشکل دیگه هست چون من با این خوب شدم

منم قبلا میزدم خوب میشد

از وقتی که تو مسافا اینجوری شدم دیگه خوب نشدم هرچی زدم

البته مارکی که همیشه میزدمو گیرم نیومد یه مارک دیگه گرفتم

شما چه مارکی زدی؟

2706