2737
2734

حالم خوب نیست نیست... داره یه کارایی میکنه دارم اتیش میگیرم..... میگه بعدن برات عادی میشه.. یعنی خیانت شماهم میتونید واستید نگاه کنید.. داره پولاشو خرج میکنه برای این دخترای خراب...  عاشق چشم ابرو نیستن.. که.. حالم بده دیگه ناع صحبت کردنم ندارم‌‌..‌ 

بهتون میگم قضیه چیه... ببینید شما باشید شک نمیکنید خواهشا درست بخونید ... 

شک کرده بودم بهش خیلی.. به روی خودم نمیاوردم‌.. میگفتم لو میره ... شوهرم گوشیش داد بهم تا اهنگ بریزم.. رفتم تلگرامش یکی به اسم سید بود پروفایل دختر جوان. شمارشو برداشتم‌... اما گذاشت لیست سیاه منوو دختره.. با مادرش حرف  زدم...  دخترم فلانه فلانه... خلاصه.. ولش کردم به شوهرم گفتم... گفت سید پدره دخترس شاید.. خلاصه ول کردم بابت همسن موضوع هکش کردم.. شماره های مختلف دیدم با اسم مرد و پروفایل خانوم... بماند ۳ ۴ تا اینجوری بود...

رمزشو نمیدونستم برای همین سیم کارته ایرانسلشو در اوردم.. بعل رفتم ایرانسل من پرسنت گرفتم.. شوهرم دوتا خط داره... همراه اول ۱۲ که بااون خیلی کار میکنه از اونجایی هم که میدونه من نمیتوننم از سیم همراه پرینت بگیرم.. و حتی نمیتونم‌سیم کارتو بندازم یه گوشیه خودم .. چون کامل دور تا دور سیم کارت کامل.. به گوشی من نمیخوره خلاصه کنم براتون.. گفتم از اسن ایررانسل بازم یه چیزایی گیز میاد.. 

شماره دیدم چند بار پشت سزه هم زنگیده.. من هزار بار زنگ‌زدم برنداشت اعصابم خورد شد به شوهرم گفتم گفت شاید صاحبکارم.. گفتم اصن هرکی باشه برمیداره میگه الو بلاخره یه اس که اشتباه شده اصن هیچی نمیگفت هی زنگ میزدم گوشیه خانوم نوکیا بوده نمیتونست بزار لیست سیاه.. خلاصه شب و روز زنگ میزدم..

برنامه ایرانسل من و داشتم.. هنوز  از اون موضوع ۱۵ روز گذشته بود اون جواب نمیداد ساعت ۵ غوب بود رفتم با خواهرشوهرم بیزون برای خرید لباس خلاصه بهش زنگ زدم کارمون تا ساعت ۹ شب طول میکشه اونم قبول کرد..صبح شد بیدار شدم گفتم یه پرینت بگیرم‌‌.. جزعیات ۲روز اخر و زدم دیدم دیشب ساعت ۸ زنگ زده به اون خط وایی... دنیا رو سرم خراب شد .. هی زنگ میزدم برنمیداشت.. با شوهرم دعوامون در اومد ۱روز موندم خونه مامانم... دیدم نه واقعا اعصابم نمیکشه میخوام بدونم کیه  گوشی شوهرمو برداشتم بدو بدو رفتم‌اتاق در قفل کردم  رمزه گوشیشو نمیدونستم خطشو در اوردم گداشتم گوشیم‌.. یهو جواب داد... با خط شوهرم یهو جواب داد خانوم بود هرچی از دهنم در اومد گفتم.. خلاصه این گذشت

عروسی بردارشوهرم شد... دوتا خانم فیلمبردار بودن ۱ساعت راه بود... شوهرم اونارو تنها تنها بود با دوتا خانم با ماشین رسوند مجلس عروسی..‌ من نرفتم یعنی ارایشگاه بودم هنوز حرصم گرفته بود  برگشتنی  گفتم باتو میام فحشم داد.. نمیدونم فلا فلان شده لاستیک پشت بادش کمه من گفتم چه ربطی داره من میخوام جلو بشینم از سزم زد گفت با مادرت برو دیکه‌‌‌.. 

نگو میخواست منو بپیچونه چون بعدش میخواست لاستیک زاپاسشو بندازه... خیلی بدم‌اومد ازش .. دوباره شک افتادم خدایا.. رمزه گوشیه اینو بدونم.‌ بابت همین دوربین گذاشتم رو اپن که رمزشو زد من ببینم.. داشتم اشپزی میکردم اومدم دیدم شوهرم نیست گوشیع دوربینو دیدم.‌ همه مخاطباش رو صداس محاله ممکنه بزاره رو بی صدا... اما اون مخاطب وقتی زنگ خورد بی صدا بود بعد شوهرم صحفه گوشیو نگاه کرد پشت سرشم نگاه کرد ببینه من نیستم یهو بدو بدو رفت گوشیو جواب بد 

و

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

یه بارم پیشش نشسته بودم... دیدم یه مخاطب طولانی که مثلا وقتی زنگ خورد من یدونم‌کاگر نوشته بود اقای صادقی کارگر  چاه کن ... یهو زنگ خورد اونم بی صدا بود جواب نداد گداشت تو جیبش‌..

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

الان پرینت در اوردم دوتا شماره هست .. خیلی مشکوکن مثله اون شماره برنداشتن... .. حالم بده خیلی....حالا این ایرانسلشه میدونه .. فقط دوست دارم واییییی رمزشو بدونم همین رمزوشووووو میخوام همه چی معلوم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما یه خانم همه اینارو خوندید... شما باشی شک نمیکننین انقدر اون رمز براش مهمه من رو اپن بودم داشتم گوشیشو نگاه میکردم بلکه رمزه لعنتیو بزنع..من ببینم دیدم‌با صحفه گوشی پشتشو نگاه میکنه.. دیده من هستم... گوشیش گداشت تو جیبش

دوست دارم فقط دوست دارم مچشو بگیرم خواهرشوهرم بهم مگیه خاک توسر تو فلانی و فلان.. اینم بگم واقعا خیلی سرتر از شوهرمم همه میگن هیچی کم ندارم اما چه فاید.‌‌

2738

حتما داره کارایی میکنه ولی باید مدرک داشته باشی که بتونی ثابت کنی فعلا چیزی بهش نگو و جوری وانمود کن که خیلی بهش اعتماد داری ! بالاخره یه روزی همه چی رو میفهمی ولی باید مدرک داشته باشی با حرف نمیشه اونم همش دروغ میگه و گردن نمیگیره دو روز دیگه هم میگه تو مریضی خیالاتی شدی 

عزیزم😣 انقد بهم ریخته هستی هرچی تو ذهنت اومده رو میخواستی بنویسی.باید تعقیبش کنی

تعقیب اصن نمیتونمم. ماشینم همش از صاحبکارش میگیره ۴تا ماشین داره.. صاحبکارش شنود نمیتونپ بزارم تنها کار فقط و فقط صبط صداس این لعنتی رمزشو بدونم خیلس خوبع

یه بارم پیشش نشسته بودم... دیدم یه مخاطب طولانی که مثلا وقتی زنگ خورد من یدونم‌کاگر نوشته بود اقای ص ...

یه بزرگتر خبر کن و یکمم بترسونش بگو تو کارخانه شک برانگیزه و بگو موبایلشو نشونت بده اگر خیانت کرده باید توضیح بده دلیل بیاره و برید مشاوره

2706