2733
2734

😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
خوب مگه چيه دو تا اسباب بازي و پتو ريخته زمين پنج دقيقه اي جمع ميشه تازه اتاق خودشه

آره خب  ولی از اونور کارت تمومشده میخوای خستگی در کنی میای میبینی بازم کار درست شده

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2728
خوب مگه چيه دو تا اسباب بازي و پتو ريخته زمين پنج دقيقه اي جمع ميشه تازه اتاق خودشه

نظر منم همینه

دختر من روزی میلیون بار این کارا رو می‌کنه در نهایت هم وقتی تایم خوابش میرسه میگه جمع کنیم لالا کنیم و تند تند همه رو جمع می‌کنه و می‌ره توی تختش😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آره خب  ولی از اونور کارت تمومشده میخوای خستگی در کنی میای میبینی بازم کار درست شده

خيلي سخت نگير ادم بچه دار كه نبايد همش خونه اش مرتب باشه بزار شلوغ بكنه بازي اش تموم شد خوابيد يهو جمع كن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
دلم میخواد منم بچه داشتم اینجوری میکرد

امضات  برات دعا کردم گلم

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2706