2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

عالیه🤣🤣🤣🤣

ناکرده گُنه در این جهان کیست بگو؟!   آنکس که گُنه نکرد، چون زیست بگو؟!   من بد کُنم و تو بد مکافات دهی!  پس فرق میان من و تو چیست بگو؟!         😍😍😍 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
2077
2050

خوب کرده دستش درد نکنه😂😂

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..
2104

😂😂😂

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛                                      ⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ   ㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
خوب مگه چيه دو تا اسباب بازي و پتو ريخته زمين پنج دقيقه اي جمع ميشه تازه اتاق خودشه

آره خب  ولی از اونور کارت تمومشده میخوای خستگی در کنی میای میبینی بازم کار درست شده

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
خوب مگه چيه دو تا اسباب بازي و پتو ريخته زمين پنج دقيقه اي جمع ميشه تازه اتاق خودشه

نظر منم همینه

دختر من روزی میلیون بار این کارا رو می‌کنه در نهایت هم وقتی تایم خوابش میرسه میگه جمع کنیم لالا کنیم و تند تند همه رو جمع می‌کنه و می‌ره توی تختش😂

#خوزستان 
2051